Çok özel bir ses ve olağanüstü bir yorum

banner37

Çok özel bir ses ve olağanüstü bir yorum
banner90

  2017 yılı “O Ses Türkiye” birincisi olarak Türk halkının büyük beğeni ve takdirini kazanan Kıbrıslı sanatçı Lütfiye Özipek, “Bir Bilene Sor” adlı ilk çıkış teklisiyle pop müzik dünyasına “merhaba” dedi.    

  Ülkemizin en genç ve dinamik yapım firmalarından Zoom Müzik etiketiyle yayınlanan ve Tolga Görsev Music Production stüdyosunda çok titiz ve uzun bir çalışma sonucunda tamamlanan şarkı; sözleri, dinamik yapısı ve pop müzik dünyasına getirdiği yeni sound anlayışıyla bu yılın en büyük hitlerinden biri olmaya aday…

   Elektro ve akustik gitarlarda Erdem Sökmen, perküsyonda Cengiz Ercümer, bas gitarda Cihan Reşit Köse, klavye ve geri vokallerde Cevdet Berkay Yavuz, davulda Canberk Cebecioğlu, çello da Timur Atasever sanatçı Lütfiye Özipek’in bu şarkısında sanatçıya eşlik etti.

   Edirne, Karaağaç, Meriç ve Tunca nehri çevrelerinde çekimleri tamamlanan video klibin yönetmenliğini Ahsen Eser üstlenirken görüntü yönetmenliğini de Mert Mukbil Özkan yaptı. Klipte Lütfiye Özipek’e oyuncu Atakan Asyalı da eşlik etti.

   Pop müzik dünyasına büyük bir armağan olduğuna inandığımız Lütfiye Özipek’in yeni teklisi “Bir Bilene Sor” tüm dijital platformlarda yerini aldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108