banner6

Coşkun Sabah “hatıraları canlandırdı"

banner37

Fantezi müziğinin güçlü isimlerinden Coşkun Sabah, Girne’de hizmete giren Les Ambassadeurs Hotel Shell Wi Balık Restoran’da, cumartesi akşamı sahne aldı.

Coşkun Sabah “hatıraları canlandırdı"
banner8

Sanatçı, romantik şarkılarıyla duygu dolu anları sevenleriyle paylaşırken, kendi bestelerinden oluşan şarkılarıyla da geçmişten bugüne muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.


“Beni Unutma” albümüyle tüm zamanların en çok satanlar listesinde ilk sırada yer alan albümünden derlediği şarkıları sevenleriyle birlikte seslendiren Coşkun Sabah, coşku dolu alkışlar arasında sahneye çıktı.


Birçok sanatçı tarafından seslendirilen 20 hit şarkısına da repertuarında yer veren sanatçı, “Haberin Var mı”, “Hatıram Olsun” , “Aşk Kitabı” gibi unutulmaz şarkılarını kendisini izlemeye gelen konuklarla birlikte seslendirdi.


“Hayatımın bestesi, benim assolist şarkım” dediği “Hatıram Olsun”un günün birinde Fransızca okunmasını çok arzu ettiğini söyleyen Sabah, bu müzik dolu gecede ut performansıyla da gönülleri bir kez daha fethetti.

banner134


Hayranlarının şarkıların büyük çoğunluğuna eşlik ettiği gecede sanatçı istek üzerine “Anılar” şarkısını iki kez seslendirdi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104