Dalkılıç: 2019 yılı benim için zor bir yıldı

banner37

Murat Dalkılıç, önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı. Dalkılıç, kendisini izlemeye gelen kişilere unutamayacakları bir gece yaşattı

banner87
Dalkılıç: 2019 yılı benim için zor bir yıldı
banner90
banner99

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Dalkılıç, “Yeni yılı Kıbrıs’ta kutluyoruz. İnşallah 2020 güzel bir yıl olur” dedi.


“2019 yılı benim için zor bir yıldı” diyen Dalkılıç, 2020 yılının “tatlı”, “mutlu” bir yıl olmasını temenni ettiğini söyledi.


Yeni albümüne değinen şarkıcı, “Albümün kliplerini çekeceğiz, ‘Dollyphant’ı yaptık. Onu değiştirmeye ve geliştirip piyasaya sürmeye hazırlanıyoruz. Yeni yılın ilk günü sürpriz bir şarkı yayınlanacak, heyecanla bekliyoruz, bakalım” dedi.


Çizgi filminin dizi formatında yayınlanacağını söyleyen Dalkılıç, ekimde yayında olabileceğini belirtti.


Murat Dalkılıç, çizgi filmde seslendirme yapmayacağını söyleyerek, “Ben müziklerini yapıyorum, yönetmenliğini yapıyorum, yapımcılığını yapıyorum. Daha ne yapıyım” diyerek espri yaptı.


Sevgilisi Hande Erçel’e yazdığı şarkıyı kliplendireceğini söyleyen Dalkılıç, Erçel’in klipte yer alıp almayacağına ilişkin soruya, “Hayır olmaz, başka bir şarkıda olabilir ama bu klipte değil’ dedi.


Erçel’le aynı projede olmaya sıcak bakan Dalkılıç, “Neden olmasın, kısmet bu işler. Aramızda böyle bir şey konuşmadık ama olabilir’ dedi.


Dalkılıç, yeni taşınacakları eve 25 bin TL kira ödeyecekleri haberlerine ise “Taşınacağız ama şu an için böyle bir şey yok. Daha belli değil” şeklinde cevap verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108