banner6

Defilenin baş mankeni Çağla Şıkel

banner37

Dilek Hanif’in kreasyonlarının sergileneceği, gelirinin ise Kemal Saracoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlanacağı defile yarın akşam Merit Royal Hotel’de yapılıyor

Defilenin baş mankeni Çağla Şıkel
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Türkiye’nin ünlü mankeni Çağla Şıkel, uzun bir aradan sonra ülkemize defile için geliyor.

Şıkel, yarın akşam koreografisini Uğurkan Erez’in yapacağı defilede podyuma çıkacak. Merit Royal Hotel’de gerçekleşecek Dilek Hanif’in kreasyonlarının sergileneceği defilede, birçok manken yer alacak.

Defilenin geliri ise Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlanacak.
Dilek Hanif’in 2017 İlkbahar/Yaz kreasyonlarının yer alacağı defilede Türkiye’nin birçok ünlü ismi ülkemize çıkarma yapacak.

banner134

Gecede, ünlü perküsyon ustası Burhan Öcal ve DJ Murat Uncuoğlu da performans sergileyecek.

Kuzey Kıbrıs’ta “Size Özel” konseptiyle misafirlerini ağırlayan, Merit International bu kez özel bir defileye ev sahipliği yapacak. Haute Couture kültürünün en rafine örneklerinin sergileneceği Dilek Hanif Haute Couture 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, 20. Yüzyıl’ın başlarında hakimiyetini sürdüren Art Nouveau dönemi ve Çek ressam, grafik sanatçısı Alphonse Mucha’nın efsanevi eserlerinden ilham almaktadır.

Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş, “Sosyal sorumluk projeleri toplumların yolunu aydınlatan, yaralarını saran önemli girişimlerdir. Merit International, ana sponsorluklarıyla hem değerli adamızı kültür ve sanat olarak canlandırmak, bunun yanı sıra hayır kurumlarına destek sağlamak çabasındadır. Biz bu hayır kurumlarından öncelikli olarak sağlık kurumlarına yardımcı olmayı seçtik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 11:47
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104