“Demet Akalın kimseyi sevmiyor”

banner37

Fatih Ürek, önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ürek, ablasının cenazesine katılmayıp, kendisini aramayan Demet Akalın’ı topa tuttu. Ürek, Akalın’ın “dedikoducu” olduğunu söyledi

banner87
“Demet Akalın kimseyi sevmiyor”
banner90
banner99

Konser öncesi bir gazeteci tarafından Fatih Ürek’e ablasının cenazesine katılmayan Demet Akalın’ın, “Sanatçıdan dost olmaz” sözleri hatırlatıldı ve şarkıcı da, “Kendisi ne düşünür bilmiyorum ama ben dostum. Garip bir tutuma girdi. Ne yapmak istediğini bilmiyorum, ne yapmak istediğini de anlamış değilim. Hiç kimse de anlamış değil zaten, anlamıyorlar da… Bence bu tutumundan vazgeçmesi gerekiyor” dedi.


Akalın’ın bu şekilde davranmasının sebebinin ne olduğunu bilmediğini söyleyen Ürek, “Aramızda hiçbir şey yok. Kendi kendine bir halleniyor, kuruyor, kurgulanıyor galiba… Kurgulanıyor ondan sonra da kendini kapatıyor, kimseyle görüşmüyor. Tuhaf ve garip” diye konuştu.

“Ben hep onun yanındaydım”


Eşi Okan Kurt’la boşanma aşamasında Demet Akalın’ın yanında olduğunu söyleyen Ürek, “Kötü günlerinde yanındaydım. Yine kötü gününde yanında olurum, Allah göstermesin. Kendi tercihi, insanlara ‘sen bunu niye yaptın’ diyemem. Garip bir tutumu var, garip davranışlar sergiliyor. Sadece bana değil. Şöyle söyleyeyim, yaşlar gelip geçiyor, fındık gibi gençler çıkıyor, sahnelere, özellikle pop müzikte…” dedi.


Demet Akalın’ın kendisine neden küs olduğunu bilmediğini söyleyen Ürek, “Benim her şeyim ortada. O kendi kendine bir takım şeyler söyler kendi kendine kafasında kurar. Kendi kendine dedikodu yapıyor galiba” diye konuştu.

“Okan Kurt beni Demet Akalın’ndan daha çok seviyor”


“Ablanızı kaybettiğiniz süreçte Demet Akalın’ın sizi taziye için aramaması üzdü mü?” sorusuna ise Ürek,  “Arayabilirdi ama aramadı. Etrafındakiler çok şey söyledi aramamasına… ‘Neden aramadı’ diyorlar, zira Türkiye’nin tüm starları beni aradı. Ebru Gündeş, Hülya Avşar, Sibelcan, Bülent Ersoy hepsi aradı, o da bir starsa araması gerekirdi” diye konuştu. “Cenazede olmasını çok beklerdim” diyen Ürek, “Bu bir tercih ne diyeyim kendisine” diye konuştu.


Okan Kurt’un Demet Akalın’dan kendisini daha çok sevdiğini söyleyen Ürek, “Okan beni Demet Akalın’dan daha çok seviyor, ben de onu çok seviyorum. Ciddi söylüyorum bunu Demet kimseyi sevmiyor. Okan seviyor” diye konuştu.


Demet Akalın’la barışmak için adım atmayacağını söyleyen Ürek, “Bir kere ben onun büyüğüyüm, ondan bekliyorum. O gelsin o arasın. Ona bin kere ‘bir hatam varsa söyle ben sana söyleyeyim’ demiştim. Söylemiyor, söylemedi, ama dedikodu yapıyor, duyuyorum” diye sert çıkış yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108