banner6

Doğukan Manço'dan Bayram Hediyesi!

banner37

Doğukan Manço'dan Bayram Hediyesi!
banner151 banner143
DJ ve prodüktör Doğukan Manço,  90’ların hitlerinden "Ben Adam Olmam"ı kendi tarzında yeniden düzenledi. Doğu ve batı ritimlerini her şarkısında bir arada kullanan Manço, yeni projesinde 6 yıl aradan sonra tekrar Funda ile bir araya geldi. 
Kurban Bayramı'nı yeni projesiyle kutlayan Doğukan Manço, ilk olarak Serdar Ortaç’tan dinlediğimiz "Ben Adam Olmam"a yepyeni bir soluk getirdi. 
Eğlence ve komedi dolu sahneler! 
“Ben Adam Olmam”ın video klip çekimi için Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Doğukan Manço ve Funda, klibin hikayesi gereği buluşmaya zamanında yetişmeye çalışan iki sevgiliyi canlandırdı. Doğukan ve Funda, eğlenceli anları ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyicileri çok eğlendirecek bir klibe imza attı. Her klibinde senaryo gereği kılıktan kılığa giren Doğukan Manço, yine başarılı oyunculuk performansı ile dikkat çekti. 
“Bu yaz çok eğleneceğiz.”
Doğukan Manço, "Koca bir pandeminin ardından hasret kaldığımız sahalara büyük bir heyecan ile geri dönme kararı aldım. Aslında çok daha önce yaptığım ancak şartlar gereği rafta kalan bu projemizi Funda ile paylaştım. Dinler dinlemez ’İşte bu.’  diyerek Belçika'dan İstanbul'a gelen Funda ile, hayatımıza dokunmuş ‘Ben Adam Olmam’  şarkısını yeniden düzenleyerek yüzünüze bir tebessüm katmayı hayal ettik. Söz yazarı Aşkın Tuna ve besteci Selim Çaldıran'ın bu zamansız hitini bu kez güncel soundlarla birleştirdik. Ayrıca bugüne kadar ki tüm çalışmalarımda olduğu gibi batı ritimleri ile Anadolu ezgilerini sentezlerken yanımda olan müzisyenler Motor Ali, Erdem Sökmen, Eser Taşkıran ve Serkan Balkan’a teşekkür ederim. Bu yaz çok eğleneceğiz." diyerek heyecanını paylaştı.
Doğukan Manço x Funda “Ben Adam Olmam”,  Manço Prodüksiyon etiketiyle 8 Temmuz itibarıyla tüm dijital platformlarda yayında.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104