banner6

Doğum Günü Unutulmadı: Yakışıklılığıyla, Başarılarıyla Anlatmaya Doyamadığımız Kıvanç Tatlıtuğ 39 Yaşında!

banner37

Oyunculuğuyla, yakışıklılığıyla, aile hayatıyla ve kişiliğiyle yani her yanıyla milyonların gönlünde taht kurmayı başaran isimlerden bir tanesi de şüphesiz ki Kıvanç Tatlıtuğ... Canlandırdığı her karakterle hafızalarımıza bir kez daha kazınmayı başaran Tatlıtuğ 27 Ekim'de 39 yaşına girdi. Elbette ünlü oyuncunun birçok seveni sosyal medyadan kendisinin doğum gününü kutladı.

Doğum Günü Unutulmadı: Yakışıklılığıyla, Başarılarıyla Anlatmaya Doyamadığımız Kıvanç Tatlıtuğ 39 Yaşında!
banner99

Kıvanç Tatlıtuğ, 2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey adlı yarışmada elde ettiği birinciliğin ardından tüm gözleri üzerinde toplamıştı.

Elde ettiği birinciliğin ardından Best Model of the World'e katılmaya hak kazanan Tatlıtuğ, bu yarışmadan da birincilik alınca adını uluslararası camiaya duyurmayı başarmıştı.

Küçüklüğünden bu yana oyunculuğa ilgi duyduğu bilinen Kıvanç'ın oyunculuk kariyerindeki ilk projesi de 2005 yılında yayınlanan Gümüş adlı dizi olmuştu.

Yakışıklı oyuncu Songül Öden ile başrolleri paylaşmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un kariyerindeki en büyük parlama ise şüphesiz ki 2008-2010 yılları arasında ekranlara damga vuran Aşk-ı Memnu dizisi...

Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı isimli romanında uyarlanan 'Aşk-ı Memnu'da Behlül karakterine hayat veren yıldız oyuncu Beren Saat'le inanılmaz bir enerji yakalamıştı.

Haliyle Saat ve Tatlıtuğ'un bu performansları yıllarca akıllarda kaldı. İkilinin adı hala en sevilen dizi çiftleri listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Behlül Haznedar karakteriyle Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Tatlıtuğ izleyicilerin gözde isimlerinden biri oldu.

Canlandırdığı her karakteri adeta yaşayan yakışıklı oyuncunun yer aldığı her proje büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

Modellikten oyunculuğuyla başarılarıyla gündemden düşmek bilmeyen Tatlıtuğ'un namı ülke sınırlarını da aşalı çok oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer ile Fransa'nın başkenti Paris'te 20 Şubat 2016 tarihinde dünyaevine girmişti.

Başak Dizer'le olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu 'Kurt Efe'yle sosyal medyada paylaşımlar yapan ünlü oyuncunun 27 Ekim 39. doğum günü.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104