banner6

Dopdolu bir gece

banner37

Her cumartesi gecesini eğlenceli kılan, Kıbrıs Geceleri’nin bir numarası Maxim Royal, bu haftada da zirvenin lideri oldu

Dopdolu bir gece
banner150 banner150 banner151 banner143

İrem Barani ve orkestrasının güzel şarkılarıyla başlayan gece, kısa bir aradan sonra tekrar Kıbrıs gecelerine bomba gibi dönen eğlence dünyasının Türkiye’deki en başarılı isimlerinden Matmazel Coco’yla devam etti.    Birbirinden keyifli esprileriyle herkesi kahkahalara boğan ve güzel şarkılarıyla geceye renk katan Matmazel Coco, izleyenlerden tam not aldı.

Gecenin ikinci bölümünde Maxim Royal, kadife sesli sanatçı Güven Yüreyi ağırladı. Sahneye “Çak Bir Kibrit” şarkısıyla çıkan Yüreyi, güçlü bir repertuar sundu. Yüreyi; gecede en romantik Tarkan şarkılarını da seslendirdi.
 

Maxi single albümünün müjdesini veren Güven Yüreyi, hem arabesk şarkıların en dokunaklı notalarını, hem de hareketli şarkıların en güzellerini davul eşliğinde Maxim Royal misafirleri için seslendirdi.

Magazin basının duayen ismi gazeteci ve sunucu Salih Keçeci geceyi izleyenler arasındaydı. Gecede ayrıca Net Holding A.Ş yöneticilerinden genç iş adamı Murat Tibuk’un doğum günü kutlaması yapıldı.

Maxim Royal, 8 Nisan Cumartesi gecesi Kıbrıs’ta ilk sahne alacak olan son dönemlerin en başarılı kadın vokallerinden Derya Uluğ’u konuk etmeye hazırlanıyor.
  

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2017, 09:36
banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110