Dünya devi Armani Exchange, Lefkoşa’da

banner37

Ülkemizin önde gelen ithalatçı firmalarından Esmen Group, ülkeye dünyaca ünlü bir markayı daha getirdi. İtalyan giyim mağazası Armani Exchange Lefkoşa Dereboyu’nda hizmete açıldı

banner87
Dünya devi Armani Exchange, Lefkoşa’da
banner90
banner8

Kurulduğu günden bu yana ülkeye çok önemli firmaların gelmesine ön ayak olan Esmen Group, Guess markasının ardından yine dünyanın en önde gelen giyim markası Armani Exchange’i de Kıbrıs Türk halkı ile buluşturdu.


Kaliteden ödün vermeyen Esmen Group Armani Exchange markası ile ülkede çıtayı daha yukarıya çekti.


Esmen Group Direktörü Esin Esmen, Armani Exchang’in ülkemiz adına son derece önemli bir marka olduğunu ifade ederek bu markayı Kıbrıs Türk halkı ile buluşturmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.


banner134
Armani Exchange markasının Kuzey Kıbrıs’a getirilmesi sürecinin kolay olmadığını kaydeden Esmen, şöyle dedi:


“Zor oldu ama başardık. Dünyaca ünlü bu markanın Lefkoşa’nın gözde caddesinde yerini almasından dolayı gururluyuz. Halkımızın en iyiye layık olduğu bilinciyle hareket ederek dünyanın en iyi markalarını onlarla buluşturuyoruz. Armani Exchange, dünya başkentleri ile beraber artık Lefkoşa’da”.


Esmen, Armani Exchange markasının 2020 yılının sonunda Girne’de de hizmet vereceğini duyurdu. Armani Exchange ile 7’nci dünya markasını Kıbrıs’a getirmekten mutluluk duyduklarının altını çizen Esmen, “Şu an hizmet veren 23 mağazamız var. Bu yılın sonunda Armani Exchange ve bir diğer dünya markası olan Guess’i Girnelilerle de buluşturacağız. 2020 yılı sonu itibari ile iki markanın Girne’de şubesi açılacak” dedi.


Öte yandan Armani Exchange markasının dünyadaki en ucuz satışını gerçekleştireceklerine dikkat çeken Esin Esmen, bu konuda iddialı olduklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75