Dünya güzelleri basın karşısında

“Interational Top Model of Cyprus” yarışmasına katılan güzeller tanıtıldı

Dünya güzelleri basın karşısında
  • 11 Ekim 2018, Perşembe 12:17

Devrim EYYUBİ

“Interational Top Model of Cyprus” yarışmasına katılan güzeller, dün düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı.


Güzeller, Girne’de bulunan Kaya Palazzo Hotel’de basının karşısına çıktı.


H&V Ajans sahibi Hayriye Vurdu’nun organize ettiği yarışmaya bu yıl Brezilya, Kolombiya, Belarus, Sırbistan, Venezuela, Ukrayna, Avusturya, Litvanya, İspanya, Montenegro, Polonya, Portekiz, Türkiye ve KKTC’den yarışmacılar katılacak.


Kaya Palazzo Hotel ana sponsorluğunda Çeliksan Co. Ltd, Magic Touch Gifts, Mehmet Eminoğlu Invesment, Nicosia Finance sponsorluğunda yapılacak yarışmada, üç günlük kampın ardından güzeller 13 Ekim’de yarışma heyecanını yaşayacak.

 

Interational Top Model of Cyprus yarışmacılar

1.Valentina Gorbulya-Polonya

2. Marina Mosic-İspanya

3.Ayla Boransel-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

4.Dilara Ataseven-Türkiye

5.Angelina Tıvtivnova-Litvanya

6.Patrica Ascota-Venezuela

7.Martiza Cortrevg-Kolombiya

8.Yuliana Pigalina-Rusya

9.İrina Tkacheva-Romanya

10.Julia Keswanoviç-Montenegro

11.Jana Feoktisova-Portekiz

12.Julia Forstner-Avusturya

13.Alona Lahhunova-Ukranya

14.Alina Danilevich-Belarus

15.Ana Kacar-Sırbistan

16.Brenda Sılva-Brezilya

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 19 14 3 2 30 45
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 19 14 2 3 29 44
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 19 14 0 5 22 42
4 CİHANGİR GSK 18 10 3 5 5 33
5 LEFKE TSK 18 9 4 5 8 31
6 ÇETİNKAYA TSK 19 9 4 6 4 31
7 GÖNYELİ SK 18 9 2 7 5 29
8 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 18 9 2 7 -1 29
9 TÜRK OCAĞI LİMASOL 18 8 3 7 10 27
10 BAF ÜLKÜ YURDU 18 7 5 6 8 26
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 18 5 4 9 -7 19
12 BİNATLI YSK 19 4 3 12 -22 15
13 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 19 3 5 11 -27 14
14 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 19 2 7 10 -28 13
15 GİRNE HALK EVİ 18 3 2 13 -12 11
16 ESENTEPE KKSK 19 3 1 15 -24 10
yukarı çık