banner6

Dünyaca ünlü yıldız Amy Winehouse'un hayatı dizi oluyor!

banner37

2006 yılında müzik piyasasında çıkardığı Back to Black albümüyle dünya çapında büyük bir üne kavuşan şarkıcı Amy Winehouse'un hayatı 8 bölümlük dizi oluyor.

Dünyaca ünlü yıldız Amy Winehouse'un hayatı dizi oluyor!
banner99

Dizide Amy Winehouse'un özel hayatı, bağımlılığı ve şöhret süreci anlatılacak. 'Saving Amy' adlı dizinin, Daphne Barak'ın aynı isimli kitabından uyarlandığı öğrenildi.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'un hayatının dizi olacağının müjdesi verildi. Amy Winehouse'un hayranlarını heyecanlandıran bu gelişmenin ardından 'Saving Amy' adlı dizinin, Daphne Barak'ın aynı isimli kitabından uyarlandığı öğrenildi.

27 aşında alkol zehirlenmesi nedeniyle yaşamını yitiren Amy Winehouse'un özel hayatı, ilişkileri, bağımlılıkları ve şöhretle mücadelesinin anlatıldığı dizi sekiz bölümden oluşacak.

Britanya'nın yurt dışında en çok dinlenen yetenekli ve başarılı müzisyenlerinden Winehouse, 2006'da Back to Black albümüyle dünya çapında adını duyurmuştu. Ünlü şarkıcı sadece iki albüm çıkarmasına rağmen 6 Grammy Ödülü kazanmıştı. Öte yandan Winehouse'un çalkantılı hayatı, magazin dergilerine pek çok kez içki ve uyuşturucu bağımlılığı üstünden dönen tartışmalarla yansımıştı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104