banner6

Dünyanın en seksi erkeği: Chris Evans

banner37

Chris Evans dünyanın en seksi erkeği seçildi

Dünyanın en seksi erkeği: Chris Evans
banner99

Marvel’ın sevilen karakteri Kaptan Amerika’ya hayat veren ABD’li oyuncu Chris Evans, bu yıl People dergisi tarafından ‘yaşayan en seksi erkek’ seçildi. İşte dünyanın en seksi erkeği Chris Evans hakkında bilmeniz gerekenler...

1985 yılından beri her yıl ‘dünyanın en seksi erkeği’ni seçen People dergisi, bu sene ABD’li oyuncu Chris Evans’ı seçti. Aslen Bostonlı olan 41 yaşındaki oyuncu, bu unvanı aldığı için People dergisine kapak oldu.

‘Dünyanın en seksi erkeği’ unvanını aldığı için çok mutlu olduğunu paylaşan Evans, “Yaşlanıp sarktığım günler geldiğinde bu kapağa bakacağım. Adaylar arasına dahil edildiğim için bile kendimi şanslı hissediyorum” dedi.

Annesinin bu habere çok sevineceğini söyleyen yıldız “Annem yaptığım her şeyle gurur duyuyor ama bu gerçekten övünebileceği bir şey olacak” dedi.

Daha önce evlenmeyen ve henüz çocuk sahibi olmayan oyuncu, People dergisine mutlaka bir gün evlenip çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.

Şu sıralar daha önce dünyanın en seksi erkeği seçilen Dwayne 'The Rock' Johnson ile Red One adlı filmin çekimlerini yapan Evans, Johnson ile bir araya gelerek dünyanın en seksi erkeği seçilmesini kutlamayı ihmal etmedi.

KAPTAN AMERİKA İLE YILDIZI PARLADI

Birbirinden farklı birçok rolde izleyiciyle buluşan oyuncunun en bilinen rolü kuşkusuz Kaptan Amerika. 'İlk Yenilmez' olarak Marvel evrenine dahil olan Evans, II. Dünya Savaşı'nda Amerikalıların geliştirdiği süper asker Steve Rogers'ı canlandırdı.

Yenilmezler serisinin son filmi Avengers: Endgame ile Marvel evrenine veda eden yıldız, Kaptan Amerika rolü olmasa kariyerinde bu noktaya gelemeyeceğini söyledi.

Kaptan Amerika aslında Evans'ın ilk süper kahraman rolü değil. Oyuncu, Fantastik Dörtlü (2005) filminde vücudundan ateş çıkarabilen Human Torch karakterini canlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2022, 17:49
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104