“Dünya’ya açılma hayalim yok”

banner37

“Dünya’ya açılma hayalim yok”
banner90
banner99

Simge, şu sıra konserden konsere koşuyor. Bu yoğun temponun kendisine iyi geldiğini söyleyen Simge, “En güzel yazım. Sahneye çıktığımda her şeyi unutuyorum” dedi.

   Bir yandan da yeni çıkaracağı şarkısı “As Bayrakları”nın heyecanını yaşayan Simge, müzik çalışmalarını, yeni imajını ne zaman değiştireceğini, neden Hadise'nin arkasında durduğunu ve hayallerini anlattı.

   Popun yükselen yıldızı Simge, dünyaya açılma hayalinin olmadığını söyledi. “Benim özüm halk” diyen şarkıcı, “Yurt dışında bir kariyer düşünüyor musunuz?" sorusuna, “Hiç düşünmüyorum. Ülkemde çok mutluyum. Türkçe şarkı söylemeyi çok seviyorum. Çocukluğumdan beri Türkçe pop müzik dinleyerek büyüdüğüm için neyi severler, neyi sevmezler biraz anlıyorum” cevabını verdi.

   Simge, Hadise'yle birlikte sahnelerin seksi ismi olarak anılmasına ise, “Onu çok beğeniyorum ve cesaretli buluyorum. Dünya starları sahneye mayolarla çıkıyor. Beyonce yapınca ayakta alkışlanıyor da, Hadise yapınca neden bu kadar sorun oluyor? Anlayamıyorum. Gerçekten kadının kadına bir hasetliği var ve bu beni çok rahatsız ediyor. Birbirimizi daha çok kollamamız gerek" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75