Ebru fırtınalar kopardı

banner37

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş geçtiğimiz akşam Golden Tulip Otel’de sahne aldı

banner87
Ebru fırtınalar kopardı
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU 


Son zamanlarda verdiği konserlerle rekora koşan ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in Kıbrıs konserleri yoğun bir şekilde devam ediyor.


Ünlü sanatçı cumartesi akşamı Lefkoşa'daki Golden Tulip otelde hayranlarının karşısına çıktı.

Konser alanına gelen yaklaşık bin kişiye eşsiz bir gece yaşatan ünlü sanatçı, gecede geçmişten günümüze albümlerinde bulunan şarkılarına geniş olarak yer verdi. Sanatçının en sevilen şarkılarından biri olan “Sen Allah’ın Bir Lütufsun” adlı şarkısını konuklar koro halinde söyledi.


İlk olarak Türk Sanat Müziği şarkılarıyla konserine başlayan Gündeş, ilerleyen saatlerde repertuarını değiştirerek ağırlıklı olarak albümünde yer alan pop şarkıları seslendirdi.


Kimi zaman duygulandıran, kimi zaman eğlendiren Gündeş’in formunda olduğu dikkat çekti.


Yoğun şekilde konserlerine devam eden Gündeş, albüm çalışmalarını da sürdürüyor. Gündeş’in albümün 2019 yılında çıkaracağı öğrendi

 

Vokalistleriyle düet yaptı


Ebru Gündeş konserinde yanına aldığı vokalistleri Fatih Ertür ve Alican ile birlikte Duman grubunun şarkılarını seslendirdi.


Alican bir ara son günlerde dilerde olan Çukur dizisinin "Bu Hayatın Heyecanı Yok" şarkısını seslendirirken Ebru Gündeş ise kendisine eşik etti ve Gündeş ilk kez bir rap şarkıyı seslendirmiş oldu.


Yaklaşık iki saat sahnede Gündeş gecede tam 33 parça seslendirdi

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75