banner6

Ebru Şallı Snapchat kurbanı mı oldu?

banner37

Ünlü manken Ebru Şallı geçtiğimiz gün Snapchat programından arkadaşına göndereceği iddia edilen çıplak görüntüsünü paylaşınca bir anda sosyal medya çalkalandı. Ünlü oyuncu geri dönüş olmayan bir yola girdi

Ebru Şallı Snapchat kurbanı mı oldu?
banner151 banner143

 

Orhan İSMAİLOĞLU


Menajeri tarafından yapılan açıklamada onun kesinlikle Ebru Şallı olmadığı iddia edilirken ünlü mankenden ise bir açıklama gelmedi.

Türkiye'nin hemen hemen birçok ünlü ismin sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımları takipçikleri tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor.

Ünlülerin bir bu konuda dikkatli olmaları gerekiyor

Topluma mal olmuş sanatçı, oyuncu ve mankenlerin paylaşım yaparken iki kere düşünmeleri gerekiyor.

Ünlü isimlerin artık attıkları her adım magazinciler tarafından sıkı bir şekilde takibe alınırken her an her paylaşımları haber olabiliyor.

Bence Ebru Şallı snapcahat kurbanı oldu.

İzmir'in Kavakları yankılandı.

Ünlü rock sanatçısı Haluk Levent "Vatanım Sensin " dizisinde türküler söylemeye devam ediyor. Daha önce albümünde seslendirdiği "İzmir’in Kavakları" adlı şarkıyı geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde söylemesi son zamanlardaki çıkışını bir kez daha kanıtlıyor.

Uzun bir zamandır ülkemizde konser vermeyen Haluk Levent son zamanlarda özellikle sosyal medyada birçok kişiye yardım etmeye devam ederken, yardım severliğiyle dikkat çekiyor.

Levent benim çok iyi arkadaşım. Yılların birikimi bir dostluğumuz var.

18 yıldır her şeyinden haberdarım. Kimi zaman zorluklarla boğuşsa bile Haluk Levent bunların üstünden gelen bir sanatçı olduğunu kanıtladı.

Geçtiğimiz gece telefonda kısa bir sohbet etme fırsatım oldu. Yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ettiğini vurguladı ve altını çizdiği bir olay dikkatimi çekti.

İzmir Marşı’nı rahmetli dedesine armağan ederek seslendirdikten sonra bu kez yeni albümde baba şarkılarının yer aldığını söyledi.

Tabi ikinci vatanı olarak gördüğü Kıbrıs'tan da beste almaya hazırlanıyor. Kim olduğunu ben biliyorum. Ancak ülkemizin genç yeteneklerinden biri olduğunu söylemek istiyorum.

Mayıs ayının sonunda çıkarmayı planladığı albümü dört gözle bekliyoruz.

Yaz ayına hızlı bir şekilde giriş yapacağız.

Yaz ayının gelmesine bir ay kadar zaman kalırken yazlık mekânlar şimdiden birbirleriyle yarış içine girdi.

Açılış için gün sayan mekânlar dünyaca ünlü isimlerle bağlantı içerisinde… Bu yaz mekânlarda eğlence bir başka yaşanacağa benziyor.

Gelelim yarışmalara… Bülent Günkut bu yıl düzenleyeceği yarışmalar için şimdiden çalışmalara başladı. Hedefte Yılın Genç Kızı ve Erkeği yarışması var. Ardından ise Bay ve Miss Kuzey Kıbrıs yarışmaları yer alacak.

Tabi festivaller için sanatçılar ile anlaşmaya hazırlanılıyor. Adından söz ettirmeye devam eden Sıla da bu yıl Güzelyurt Portakal Festivali’nde sahne alabilir. Aldığım duyumlara göre görüşmeler devam ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2017, 10:48
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104