Ece Seçkin nişanlandı

banner37

Pop müziğin sevilen ismi Ece Seçkin, sevgilisi Çağrı Terlemez’den geçtiğimiz aylarda Güney Afrika’da aldığı evlenme teklifinden sonra dün akşam aile arasında gerçekleşen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımını attı

banner87
Ece Seçkin nişanlandı
banner90
banner8

Ece Seçkin’in evinde gerçekleşen nişanda, 4 yıldır birlikte olan ikili mutluluklarını nikah yüzüğüyle taçlandırdı.

Nişan hazırlıkları üç gün boyunca devam eden törende kullanılan tüm güller Güney Afrika’dan özel olarak getirildi.

  Nişan töreninde yüzükleri Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek takarken, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Sevilen sanatçı Ece Seçkin, nişan töreni ile ilgili heyecanını ; “ Bugün çok heyecanlıyım. Evlilik yolunda ilk adımı atıyorum. Kendime ve Çağrı’ya mutluluklar diliyorum. Bütün ailem, sevdiklerim yanımda. Konser yoğunluğumdan dolayı uzun zaman sonra tüm aileyi burada görmek çok güzel… Her ayın 15’i benim için her zaman uğurlu olmuştur. Her şey hayal ettiğimden daha da güzel oldu” sözleriyle dile getirdi.


İki tarafın ailesi dışında geceye katılanlar arasında; Derya Uluğ, Asil Gök, Özden Bora, Haşim Umut Gülbay, Murat Joker, Görkem Öden, İnci Razaki de vardı. İsteme töreninin ardından Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez yakın dostları ve ailesiyle geceyi eğlenerek geçirdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75