“Eğlence sektörüne yeni bir soluk getireceğiz”

banner37

Erenay Yeşil ve 6 arkadaşı, “When” projesi için çalışıyor

“Eğlence sektörüne yeni bir soluk getireceğiz”
banner90
banner99

Doğan SAMER

Erenay Yeşil ve 6 arkadaşı, başlattıkları “When” isimli projeyle KKTC’nin eğlence sektörüne yeni bir soluk getirme hedefinde.

banner134

“When” isimli uygulama üzerinde çalışmalarını sürdüren 7 genç, uygulama sayesinde ülkemizde hangi gün, nerede eğlence olduğunu insanlara sunacak. Uygulamanın ülkedeki tüm eğlence merkezlerindeki organizasyonları insanlara sunacağını söyleyen Erenay Yeşil, “When kullanıcıları öncelikli olacak, uygulamadan her hangi bir partiye ya da konsere yer ayıran insanlar, gideceği eğlence merkezinde öncelikli karşılanacak ve kullanıcılara sürprizler yapılacak” ifadelerini kullandı.


Uygulamanın yeni tip Koronavirüs (Covid-19) önlemlerinden dolayı tam anlamıyla hizmet veremediğini söyleyen Erenay Yeşil, “Uygulamamızın burada eğlence severlerin hoşuna gideceğine eminim. Bu uygulama sadece KKTC insanına yönelik değil, ülkemize gelen turistlere de büyük kolaylık sağlayacak. Bu sayede ülke içi turizme büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Tabi ki ülkemiz ve dünyamızı etkisi altına alan virüsün bir an önce bitmesi temennisindeyiz” şeklinde konuştu.


Geçtiğimiz günlerde bir eğlence mekanında yaptıkları lansmanla kameralar karşısına geçen “When” ekibi, KKTC’de eğlence sektörüne yeni bir soluk getirip bu heyecanı Türkiye’ye taşımak istediklerini dile getirdi. Projenin başında bulunan Erenay Yeşil, şuanda bile Türkiye ve ülkemizde birçok eğlence mekânlarının dikkatlerini çektiklerini söyleyerek, günün sonunda Avrupa çapında çalışacaklarından emin olduğunu vurguladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75