banner6

'Eğlence Seni Çağırıyor!'

banner37

“KIBRIS FM Yaza Partileri”nin adresi eylüle kadar Girne Escape Beach Club

'Eğlence Seni Çağırıyor!'
banner8

“Müzik Seni Çağırıyor!” sloganına “ Eğlence Seni Çağırıyor!” çağrısını ekleyen KIBRIS FM, Escape Beach Club’ta geçtiğimiz pazar karnaval tadında bir eğlence yaşattı.


Dörter Construction sponsorluğunda düzenlenen “KIBRIS FM Yaz Partileri”, iki haftadadır Girne Escape Beach Club’ta yapılıyor.

banner134


İp çekme yarışmasını bu haftadan itibaren denize taşıyan KIBRIS FM ekibi, kadınların zaferini canlı yayında duyurdu. Kadın yarışmacıların eğlenerek karşı takımı mağlup etmesi izlenmeye değerdi.


Kaşıklı yumurta, ıslak havlu ve lenger yarışmalarında da heyecanlı ve eğlenceli bir tatil günü yaşandı.


KIBRIS FM Yaz Partileri’nin olmazsa olmazı köpük partilerinde ise yaşanan coşku, eğlence severleri mest etti. Etkinlikte, DJ Ümit Akdeniz'in en iyi ve en yeni setleri de yer aldı.


KIBRIS FM’den canlı olarak yayınlanan “KIBRIS FM Yaz Partileri” her cuma saat 21.00, her cumartesi saat 20.00'de de KIBRIS TV'de yer buluyor.


Detaylı bilgi için “KIBRIS FM facebook sayfası: kibrisfmkmg” ulaşılabilir, 103.4 & 100.2 KIBRIS FM frekansları dinlenebilir.


Eylül’ün ilk haftasına kadar devam edecek partiler, her pazar 15.00-18.00 saatleri arası Girne Escape Beach Club’ta olacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104