banner6

Eğlencenin adresi, bu sokağa çıkıyor

banner37

Çıkmaz Sokak Partileri, üçüncü yılında

Eğlencenin adresi, bu sokağa çıkıyor
banner99

Murat OBENLER

banner134

Lefkoşa’da yapılmaya başladığı, Aralık 2013’ten bugüne en önemli alternatif eğlence etkinliklerinin başında gelen Çıkmaz Sokak Partileri, Fikri Karayel konseriyle üçüncü yaşını kutladı.

Kış sezonunun ikinci, 2016’nın ise son partisinde Asmaaltı’ndaki Mehmet Küçük Çıkmaz Sokağı’nda sahne alan ülkemizin başarılı sanatçılarından Fikri Karayel, yine söylediği şarkılarla herkesi büyüledi. Ülkemizin önde gelen müzisyenlerinden Emre Yazgın (gitar-klavye), Cahit Kutrafalı (bas gitar), Uğur Güçlü (davul) ve Ezgi Akgürgen’in (backvokal) eşlik ettiği Fikri Karayel, yaklaşık iki buçuk saatlik programında yine kendi şarkıları yanında çok farklı müzik tarzlarından sevilen parçaları da sevenleriyle paylaştı.

Karayel’in şarkılarıyla ısındılar

Kuzey Kıbrıs’ın yanı sıra Güney Kıbrıs’tan müzikseverlerin birlikte eğlendiği partide, sokağı dolduranlar hareketli parçalarla ısındı.

Fikri Karayel, “Zor Zamanlar, Trenler, Hayal Edemezsin ve Morg” gibi sevilen şarkıların yanı sıra Bob Marley’den şarkılar, “Be the one, When we are young, Lost on you ve Lovers on the sun” gibi popüler şarkıları sevenleriyle birlikte söyledi. 

 Gecede, Cahit Kutrafalı da yeni yaşını sahnedeki müzisyen arkadaşlarıyla kutladı.
  

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2016, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104