banner6

Elon Musk bunu da yapmış: Sevgilisi doğum yaparken fotoğraflarını çekip babasına, erkek kardeşlerine ve arkadaşlarına göndermiş!

banner37

Şu dünyanın en zengin ve en sıra dışı insanlarından biri Elon Musk. Son dönemde, artık sahibi olduğu sosyal medya platformunda yaptığı değişikliklerle konuşulan Musk'ın magazin basınının manşetlerine çıkmasının bambaşka bir nedeni var.

Elon Musk bunu da yapmış: Sevgilisi doğum yaparken fotoğraflarını çekip babasına, erkek kardeşlerine ve arkadaşlarına göndermiş!
banner150

banner150 banner150

Aslında kendisini bir iş insanı olarak tanımlasa da gösteri dünyasının da vazgeçilmez ve tanınmış simalarından biri Musk. Elbette bu da boşuna değil!

Öncelikle farklı annelerden sıra sıra sahip olduğu bir dizi çocuğu var. Haydi rakamı da söyleyelim: En son dünyaya gelenle birlikte tam 11 tane çocuğu oldu Musk'ın.

Bu başlı başına dikkat çeken bir konu. Ama neredeyse her gün Elon Musk ile ilgili farklı ve ilginç detaylar ortaya çıkıyor.

İşte bunlardan birini de ayrılmalarına rağmen bir kez daha bebek sahibi olduğu eski sevgilisi Grimes gözler önüne serdi.

Hemen hatırlatalım ki Grimes ile Elon Musk artık sevgili olmasalar da üçüncü bebekleri de dünyaya geldi. Ama şimdi konumuz bu değil. Musk'ın eski sevgilisi Grimes'ın söylediği tuhaf bir gerçek.

Elon Musk bunu da yapmış: Sevgilisi doğum yaparken fotoğraflarını çekip babasına, erkek kardeşlerine ve arkadaşlarına göndermiş

FOTOĞRAFLARINI ÇEKİP BABASINA VE ERKEK KARDEŞLERİNE GÖRDERDİ
Walter Isaacson'ın kaleme aldığı Elon Musk biyografisinde gerçek adı Claire Boucher olan Grimes'ın anlattığı, benzerine az rastlanacak bir 'doğum odası öyküsü' var.

Grimes'ın Isaacson'a anlattığına göre kendisi artık X diye çağırdıkları ilk bebeklerinin doğumu sırasında sezaryen bölümünde operasyondayken Musk onun fotoğraflarını çekti.

Buraya kadar büyük bir sorun değil aslında. Çünkü ünlü babaların bazen doğum fotoğrafçıları eşliğinde o anlara tanık olduğunu ve sonra da bu fotoğraf ve videoların yayınlandığını artık biliyoruz. Ama Grimes'ın ileri sürdüğüne göre Musk bambaşka bir adım daha attı.

Doğum yapan sevgilisinin fotoğraflarını çekip aralarında Grimes'in babasının ve erkek kardeşlerinin de bulunduğu bir dizi aile üyesine ve arkadaşlarına gönderdi.

Bu durum Grimes için üzücü ve sinir bozucuydu elbette. Ama söylediğine göre Elon Musk, onun bu yaptığına neden sinirlendiğini anlamadı bile. Grimes bu durumu da biyografi yazarı Isaacson'a "Buna neden bu kadar üzülebildiğim konusunda herhangi bir fikri yoktu" diye anlattı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2023, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104