Emel Sayın 'Sıla birçok kadına örnek oldu'

banner37

Ünlü sanatçı Emel Sayın önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. Yaklaşık bir gün ara ile İstanbul’da iki konser veren sanatçının konser biletleri haftalar öncesinden tükendi

Emel Sayın 'Sıla birçok kadına örnek oldu'
banner87

Emel Sayın, konser öncesi ise basının sorularını yanıtladı. Sayın basına yaptığı açıklamada Sıla ve Ahmet Kural konusuna da değinerek, “sanatçı Sıla ile Ahmet’in olayı çok üzücü. İkisini de sanatçı olarak çok severim. Ama şiddet olayına karşıyım. Kadına şiddet, çocuğa şiddet, hayvanlara şiddet her türlü şiddete karşıyım. Özellikle bu olay çok üzdü beni. Üstelik Ahmet gibi çok sevdiğim bir insanın yapması üzdü. Sıla’yı takdir ediyorum. Çok cesur davrandı. Birçok konuşamayan, ezilen kadına cesaret verecek. Örnek olacak” dedi.

 

Kitap çalışmaları sürüyor…


Sanatçı yakın zamanda çıkacak olan hayatınızı anlattığınız kitapta “Tarık Akan’a da yer verecek misiniz” sorusu üzerine şu şekilde konuştu:


“Hayatımda olan herkese yer vereceğim. Ama kimseyi rahatsız etmeden, özellikle ona dikkat edeceğim. Ayrıca, albüm yapmayı düşünüyorum. Yoğun konser tempomuzun arasında fırsat bulduğum anda çalışmalara başlayacağım. Bu akşam konserimizin adı Emel Sayın… İçerik olarak ise özel bir şov hazırlamak istedik. Farklı bir şey olsun istedik. Umarım beğenilir.”

 

Sevenlerine bir de sürprizi oldu


Emel Sayın, ayrıca konserinde sevenlerine sürpriz yaparak muhteşem bir show hazırladı. Sanatçı en sevilen şarkılarından biri olan “Feryat” adlı şarkısını seslendirirken, sahnede dumanların arasında yukarı yükselerek heyecan dolu dakikalar yaşattı. Ardından müthiş bir fasıl ekibiyle izleyicilerine müzik ziyafeti yaşattı.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER