Erol Evgin: Beni, sahne genç tutuyor

banner37

Konserden konsere koşturan 71 yaşındaki Erol Evgin, bu kadar enerjik ve zinde kalmanın tek sebebi sahne olduğunu söyledi

Erol Evgin: Beni, sahne genç tutuyor

Türkiye turnesine çıkan ünlü sanatçı Erol Evgin, önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıktı.


Ünlü sanatçı, yaklaşık iki saat boyunca kaldığı sahnede sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Evgin, sahnede söylediği şarkılar kadar anlattığı komik fıkralarla konuklarını bol bol güldürdü.


Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erol Evgin, önümüzdeki yıl sanatının 50. yılını kutlayacağını söyledi.


Sanatının 50. yılında "Altın Düetler 2" albüm projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü sanatçı,"Bu albümde 20'ye yakın kadın sanatçı ile birlikte düetler yapacağız. Çok sürpriz isimler olacak. 50. yıl komitesi kurduk. Bu projede Sıla olmayacak. Kendisiyle konuştum ve bu projede değil de ileriki yıllarda başka bir projede benimle yer almak istediğini söyledi. Çok sevdiğim bir isim ve çok başarılı. Bu proje 2019 Ocak ayında piyasada olacak. Tüm okumalar bitti. Bir kaç sanatçı dostumun okuması kaldı" dedi.


71 yaşında olmasına rağmen enerjisinin en yüksek seviyede olduğunu söyleyen Evgin, şöyle devam etti:


“Yaptığım işi çok seviyorum. Sahnedeki zevki hiç bir şeyden alamıyorum. Sahnede kaldıkça kendimi çok iyi hissediyorum. Benim enerjimin tek sebebi sahnede olmak. Sevenlerimin enerjisini beni ayakta tutuyor. İşimi sonuna kadar yapmak istiyorum ve gideceğim yere kadar yapmak gibi bir amacım var."


"Sahneleri bırakma gibi bir zaman koydunuz mu kendinize?" sorusuna ise "Sahneleri hiç bir zaman bırakmayacağım. Çünkü sahne beni dinç tutuyor. Ayakta tutuyor. Genç tutuyor. Sahne benim için bir yaşam" şeklinde cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER