“Evlat sahibi olmak dünyanın en güzel hediyelerinden”

banner37

“Evlat sahibi olmak dünyanın en güzel hediyelerinden”
banner99

Devrim EYYUBİ

Ülkemizi yıllarca Türkiye’de başarılı bir şekilde temsil eden başarılı oyuncu İnci Pars Özgürgün KIBRIS Yasemin ekine konuştu. İnci İstanbul’daki hayatını anneliği ve ileriye dönük projeleri hakkında samimi açıklamalar yaptı.

1-Öncelikle neler yapıyorsun İnci nasıl geçiyor İstanbul’da hayat?

Teşekkürler çok şükür sağlıklıyız bir ardayız zor bir dönemden geçiyoruz özellikle bulunduğumuz şehirde hızlı ve ürkütücü vaka sayıları arttığı için küçük yaşamaya çakılıyoruz İstanbul’da sert kış şartları da çabası. Bol bol film, dizi ve kitaplara zaman ayırıyorum. Kendim bir senaryo üzerinde çalışıyorum detaylarını şimdi vermeyelim sürpriz olsun. Naz Tanemle oyunlarımızdan arta kalan zamanları öyle değerlendiriyorum.

2-Türkiye'de bizi en iyi şekilde temsil eden ünlü isimlerin başında geliyorsun uzun bir süredir oyunculuk kariyerinden uzaklaştın var mı yeni projeler, teklifler veya değerlendirmeyi düşündüğün teklifler tekrar ekranda görecek miyiz seni?

Tabii benim işimin en güzel tarafı yaşın ve zamanının olmayışı Naz ve eşim Hüseyin bey her şeyden öncelikli en azından okula başlayana kadar Naz Tanem onunla olmak benim için önemli zaten bu yıl da çalışma şartları çok riskli ve zor geçiyor pandemiden dolayı çalışan arkadaşlarım dostlarım ciddi sıkıntılar yasıyorlar herkesin Allah yardımcısı olsun ama mutlaka ekranda ve arka kısmında tekrar olacağıma inanmıyorum oyunculuk ömür boyu bitmeyen bir aşk benim için.

3-Evlilik anne olmak nasıl gidiyor geçtiğimiz hafta Naz yeni yaşını kutladı neler söylemek istersin?

Çok şükür bin şükür insanının hayat arkadaşını bulması ve evlat sahibi olması bu dünyanın en güzel hediyelerinden diye düşünüp yaşıyoruz bir birbirimizi gördüğümüzde bir birimizin yarısı olduğumuzdan emin olduk zaten Allah ağız tadımızı huzurumuzu eksik etmesin.

Her gün büyümesini izlemek yaşamak anlatılmaz yaşanır anne olmak isteyen herkese nasip etsin Rabbim .

4- Anne olduktan sonra neler değişti anne olmadan önceki İnci Pars ile şimdiki İnci Pars Özgürgün arasında nasıl bir fark görüyorsun?

Anne olduktan sonra her şey değişti bütün önceliklerim değişti yaşam şeklim beklentilerim zevk aldığım her şey değişti onsuz bir şey yapmak istemez hale geldik karı/koca evladın mutluluğu sağlığı insanın yaşama amacı oluyor daha sık dua ederken her an şükürle dolarken buluyorum kendimi.

İnci’de fark yok aslında sadece değişenler var hayatımda eşim ve Naz Tanem yokken işim 1. sıradaydı şimdi sıralar değişti.

5- Son olarak sadece benim değil ayni zamanda tüm sizi seven takip eden hayranlarının da merak ettiği soruyu soruyorum Kıbrıs'a dönmek gibi bir düşünceniz var mı? Son dönemlerde bu konuyla ilgili sosyal medya da Hüseyin Bey için birçok kesimden geri dön başkan kampanyaları dahi yapıldı siz ne düşünüyorsunuz?

Kıbrıs benim bizim evimiz vatanımız ailemiz demek tabı ki döneceğiz ama hep bahsettiğim gibi pandemi süreci zor bir dönem Naz Tanem küçük olduğu için mecburiyetler harici hava yolculuğu yapmak istemedik. Sizi ailemizi Kıbrıs’ın her şeyini çok özledim burnumda tüttü.

Gelelim Hüseyin Özgürgün’e gurur duyuyorum onunla geri dön çağrıları her seferinde beni derinden etkiledi. Öyle güzel gönüller kazanmış ki hiç tahmin etmediğimiz kesimler bile özlemlerini, Hüseyin beyin görevde olduğu her dönem için yaptıklarını hatırlattılar ve sevgi seline boğdular bizleri çok şükür gurur duyulacak bir çalışma dönemi ve Naz Tanemin canı babası.

banner134

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 03:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75