“Fark yaratanların gecesi”

banner37

Merit Park Hotel yöneticileri ile çalışanları eğlence dolu bir gecede buluştu

banner87
“Fark yaratanların gecesi”
banner90
banner8

Merit Park’ta her yıl düzenlenen “Fark Yaratanların Gecesi” balosunda, yöneticiler ve otel çalışanları birlikte eğlendi.

Geceye, Merit Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Teknik Koordinatörü Aytekin Yayla ile Merit Otelleri Denetmen ve İnsan Kaynakları Direktörü Yavuz Kutlu da katıldı.

banner134

İnsan Kaynakları Departmanının, otel çalışanları ile birlikte hazırladığı eğlenceli röportajlarla başlayan gecede, kahkahalar eksik olmadı. Merit Park Genel Müdürü Mehmet D. Yücel, “Biz bir aileyiz ve başarımızın sırrı omuz omuza çalışıyor olmamız” diyerek, aile olmanın önemini vurguladı. Yücel, otelin genel olarak geçmişten bugüne kadar gelmesinde emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür etti.


Aytekin Yayla ve Yavuz Kutlu da konuşmalarında “Umarız 2020 yılı herkese sağlık, mutluluk ve başarı getirir” diyerek iyi dileklerini iletti. Merit Park Hotel bünyesinde gerçekleşen personel gecesinde, ayın personelleri arasından, yılın personeli olmaya hak kazanan Harun Uzun’a ayrıca misafir memnuniyet anketleri sonuçlarına göre seçilen ve Merit Park Hotel bünyesinde 5. senesini dolduran personellere de plaketleri verildi. Kuzey Kıbrıs’ın başarılı grubu Aşina’nın yanı sıra Salahi Konal’ın eşlik ettiği DJ Boysan’ın şarkılarıyla geç saatlere kadar eğlenen personel, çekilişte de zengin hediyeler kazandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75