banner6

Fatih Ürek:  “Astronomik bir fiyatım yok”

banner37

Fatih Ürek:  “Astronomik bir fiyatım yok”
banner8

Cumartesi akşamı Kıbrıs'ta bulunan Concorde Tower Otel'de sahne alan Fatih Ürek, 1 kilo gümüş ihtiva eden kostümü ile göz doldurdu.

Ürek 'Ben bütün yatırımımı sahne kostümlerime yapıyorum, bu kostümde ayakkabi dahil 1 kilo gümüş var,  kostümlerimin hepsini evde saklarım, kostümlerimi ileride  bir hayır kurumu icin de satabilirim' dedi.

Kıbrıs Concorde Tower Otel'de sahne alan Fatih Ürek Kıbrıs'ın kendisine ve orkestrasına iyi geldiğini söyledi.

banner134

Ürek 'Ýılbaşında da Kıbrıs'ta sahneye çıkacağım ben sadece yılbaşı programımda çift tarife uyguluyorum, diger sanatçılar astronomik tarifeler uyguluyor ama ben öyle değilim sadece çift tarife uyguluyorum' dedi.

Beni sürekli öldürüyorlar

Internette sürekli kendisinin öldüğüne yönelik çıkan haberlere güldüğünü söyleyen Fatih Ürek 'Bakın ölmedim, onlar öldürdükçe ben yeniden doğuyorum, beni sürekli öldürüyorlar,  öldü haberlerine sadece gülüyorum' dedi.


Kötü ev sahipleri beni yapımcı yaptı

Pandemi doneminde ekranlara gelen ve yayından kalkan tv programını yakında internette yayınlamaya başlayacağını söyleyen Fatih Ürek 'Biliyorsunuz tv programım yayından kalkmıştı, bende o programı internette yapmaya başlayacağım, beni engelleyerek yapımcı olmamı sağladılar, kötü ev sahibi kiracıyı mal sahibi yaparmış beni de yapımcı yaptılar, ben de yapımcı olup aynı programı internete yapacağım' dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104