Feminen kadınlara özel koleksiyon

banner37

Kıbrıslı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da kendi markasının 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunu tanıttı

banner87
Feminen kadınlara özel koleksiyon
banner90
banner99

Kıbrıslı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, RASHID hazır giyim markasının 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunu görkemli bir şovla podyuma taşıdı.

Defilenin açılışını markanın kampanya yüzleri olan ve ünlü modacının yeni nesil top modelleri olarak işaret ettiği 2015 Miss Turkey Güzeli Ecem Çırpan, 2016 Miss Turkey Güzeli Buse İskenderoğlu, 2017 Miss Turkey Güzelleri Pınar Tartan ve Yasemin Çoklar yaptı.

Ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapılan görkemli defilede, ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, 40 parçadan oluşan koleksiyonunu tanıttı. Defilede, 35 model görev aldı. Defilenin en ilgi çekici anı ise Türk İskoç asıllı büyük beden model olan Alev Karslı’nın podyuma çıkması oldu. 44 beden elbiseyle podyuma çıkan Alev Karslı ünlü modacı tarafından keşfedildi.

Ağırlıklı olarak lacivert, gri, kırmızı renklerin hâkim olduğu koleksiyon, genç, seksi ve feminen kadınlara hitap ediyor.


Ünlü modacının hazırlamış olduğu görkemli defile moda haftasının en iyisi olarak gösterildi. Dünyaca ünlü modacı Kenzo Takada ve Dilan Çiçek defileyi birlikte izledi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75