banner6

Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır

banner37

Kıbrıs Yasemin Ek geçtiğimiz günlerde KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneğini ziyaret etti.

Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır
banner151 banner143

Orhan İSMAİLOĞLU

Bir Fenerbahçeli olarak geçtiğimiz günlerde KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Duygu Komsuoğlu ‘nu Girne’deki dernek binasında ziyarette bulundum Bir yıldır ülkemizde faaliyet gösteren dernek binası o kadar güzel ki içinde Fenerbahçe ile Ansiklopedi dikkatimde kaçmadı.

Sonra Fenerbahçe’nin Avrupa Maçlarında yer aldığı atıkları, Fenerbahçe ile ilgili her şey Dernek binasında yer alıyor.

Gerçekten Dernek binasın içinde yer alan Ansiklopedi’de 100 yılda Fenerbahçe ile ilgili Haberler yer almakta ve Başkanımız Ali Koç'un derneğe armağan ettiğini öğrendik.

Duygu Komsuoğlu “Dünyanın en büyük spor kulübü olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bir parçası olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz. 9 farklı branşta mücadele veren, olimpiyatlara en çok sporcu gönderen, binlerce lisanlı sporcu yetiştiren Fenerbahçe’miz, hem Türkiye’de sporun temel direği hem de Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşudur. KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği olarak büyük bir inanç, azim ve motivasyonla bir taraftan derneğimizi büyütmeye ve geliştirmeye, diğer taraftan Fenerbahçe Spor Kulübüne ve ülke sporuna katkı vermeye devam edeceğiz bu konuda bir çok çalışmalarımız da var Bir yılda yaptıklarımız bir çok Sosyal Sorumluk projemiz oldu bundan sonrada bir çok etkinlik yapacağız" dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104