banner6

Ferhat Göçer “ Kıbrıs’ı çok özlemişim” 

banner37

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer geçtiğimiz akşam ülkemizde Vuni Palace & Viva Casino Hotel uzun bir aradan sonra hayranların karşısına çıktı

Ferhat Göçer “ Kıbrıs’ı çok özlemişim” 
banner151

Sevilen sanatçı konserine ilk olarak İtalyanca bir şarkıyla başlarken performansı ise görülmeye değerdi. 

Göçer 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla sahnede KKTC ve TC bayrakları da sallayarak 'Dağ başını duman almış, Onuncu Yıl Marşı ve Memleketim' ve İzmir’in Dağlarında çiçekler açar gibi şarkılar da söyledi. Gecede Ferhat Göçer'den önce Ebru Aydın sahne aldı.

Ferhat Göçer'in ayrıca Kıbrıs şarkıları da söylemesi dikkat çekti. Dillirga'yi söyleyen Göçer, konuklardan büyük beğeni topladı.

 Kıbrıs’ı özlemiştim

 Konser öncesinde Kıbrıs Gazetesi Magazin Müdürü Orhan İsmailoğlu’nun sorduğu soruları içtenlikle cevaplayan ünlü sanatçı Ferhat Göçer “ 3  Yıl aradan sonra yeniden  Girne'de sahne aldığım için çok mutlu olduğu belirtirken  Kıbrıs halkını çok seviyorum, doğasını, insanlarını buraya gele gele Kıbrıs’ın sevilen şarkısı Dillirga’yı da artık repertuarımıza aldık konserlerimizde söylüyoruz” dedi.Göçer konserlerinin aralıksız bitr şekilde devam ettiğini söylerken “ Pandemi’den sonra işler açıldı yoğun bir şekilde konserlerimize devam ediyoruz diğer yandan ise yepyeni bir şarkı için çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini söyledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110