Final bu akşam

banner37

Tatlısu Belediyesi’nin Final Organizasyon işbirliğiyle, Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda düzenlediği 14. Uluslararası Tatlısu Harup Festivali bu akşam sona eriyor

banner87
Final bu akşam
banner90
banner99

Festival’in ikinci gecesinde yine güzel görüntülere sahne oldu. Mesarya Yıldızları Cimnastik Derneği’nin güzel gösterileriyle başlayan ikinci gece Kukla Karnavalı ile devam etti. Kukla Karnavalı hem küçüklerden hem de büyüklerden ilgi gördü.

Bütün çocuklar güzeldir


Festivalde ayrıca tüm çocukların güzel olduğunu vurgulayan bir de yarışma yapıldı. “Çocuklar Güzeldir Geçidi” adı altında yapılan bu yarışmada çocukların tümü güzel seçilerek, çok da anlamlı bir mesaj verilmiş oldu. Tüm çocuklar çeşitli unvanlarda birinci ilan edildi.


Komedyen İllüzyonist Enver Ertaş sihirli oyunlarıyla yine güldürürken düşündürdü. Gecenin finalinde ise yerli gruplarımızdan Grup Gancelli yer aldı. Grubun repertuarı çok beğenilirken, alkışlar yerindeydi.

Efsane grup Kurtalan Ekspres bu akşam


Festival bugün gündüz Bocce, Judo ve Tavla turnuvalarıyla başlayacak. Saat 20.00’da ise uluslararası halk danslarıyla devam edecek. Sihirli ve eğlenceli sunumların ardından Meksika Ateş ve Led Şov festivale renk katacak.


Rap konserinde Pablo ve Rookie sahne alırken, festivalin finalinde Türkiye’nin efsane grubu Kurtalan Ekspres yerli sanatçımız Şafak’ında katılımıyla güzel bir konser gerçekleştirecek. Make Up artist fırçasıyla ücretsiz makyaj yapmaya devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75