Finali Nilüfer yaptı

Mehmet Ali Erbil, “Sahnede hastalığı bir kenara bırakıp, yine eski Mehmet Ali olarak, espri yapan güldüren adam olmak istedim” dedi

Finali Nilüfer yaptı

Orhan İSMAİLOĞLU

Kıbrıs’ta Girne Rocks Hotel’de bayramın son gecesi Nilüfer sahneye çıktı ve final konseri verdi.  Şarkıları kadar güzelliği ile de büyüleyen parmak ısırtan Nilüfer, konseri öncesi ise sahnede Mehmet Ali Erbil’in bornozlu şakası vardı.

Bayram konserlerinde Kıbrıs’ta birbirinden ünlü isimler sahne alırken bayramın son konserini ise Nilüfer verdi.


Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan Nilüfer, şarkıları ile keyifli bir gece yaşattı. Adeta Kıbrıs’ta final konseri yapan Nilüfer, şarkıları kadar güzelliği ile de dikkat çekti ve parmak ısırttı.


Tek gecelik bayram konserinde sahneye çıkan sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Cihan Ünal ile Nil Burak’ta vardı.


Nilüfer sahneden inerek Cihan Ünal ile Nil Burak’ın yanına gitti ve şarkısını olarla birlikte söyledi. İki farklı kıyafet giyen sanatçı özellikle derin yırtmaçlı beyaz kıyafeti ile dikkat çekti.

Mali’den bornozlu şaka


Bayramın ilk gecesi vertigo hastalığı yüzünden yürüme güçlüğü çektiği için sahneye tekerlekli sandalye ile çıkan Mehmet Ali Erbil, iki gün sonra tekrar sahnedeydi.


Bu kez tekerlekli sandalyesiz sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil, medyada yer alan tekerlekli sandalyeli fotoğraflarından dolayı çok sayıda “geçmiş olsun” telefonu aldığını belirtti.


Erbil, “Ciddi bir yürüme sıkıntısı yaşıyorum. O gece de çok sıkıntım vardı. Ama bu gece sahnede hastalığı bir kenara bırakıp, yine eski Mehmet Ali olarak, espri yapan güldüren adam olarak olmak istedim” dedi.


Sahneye üzerinde bornozla çıkan sanatçı esprileri ile güldürdü.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER