FitCake’de doğal ve sağlıklı yiyeceklerle iyi hissedeceksiniz

banner37

Fitcake Kafe, Lefkoşa Surlariçi’nde doğal mekânı ve ürünleriyle iddialı bir şekilde hizmete girdi

banner87
FitCake’de doğal ve sağlıklı yiyeceklerle iyi hissedeceksiniz
banner90
banner99

Murat OBENLER


Son yıllarda Lefkoşa Surlariçi’nde artan bir ivmeyle açılan kafe, restoran ve butik otel zincirine bir yenisi daha eklendi ve doğal ürünleriyle iddialı olan Fitcake Kafe,Lefkoşa Asmaaltı Sokak No:74’te 7 Aralık Cumartesi hizmete girdi.


Genç  kuşak girişimcilerden Aslı Sergi Güneş’in sahibi olduğu mekanın açılışına LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman da katılırken işyerinin açılışını Aslı Sergi Güneş, eşi Ekrem Güneş, çocukları Miray, Umut ve Nira ile birlikte Çevre Mühendisi Nilden Bektaş yaptı.

Rafine şeker, beyaz un, trans yağsız, doğal sağlıklı menü


“Eat Good, look good, feel good” sloganıyla rafine şeker,beyaz un, trans yağ kullanılmayan doğal ürünlerden hazırladıkları lezzetlerle “Ada’da Bir İlk” olan Fitcake yulaf, tam buğday, hurma ve baldan yapılan tatlılar, diyabetik tatlılar, salatalar, sandviçler , soğuk sıkım meyve suları, smoothieler, her türlü kahve ürünleri ve doğal çaylar ile sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin önemli uğrak yerlerinden biri olacak.

Yemekler doğal, mimari doğal, hizmet anlayışı samimi


Haftanın 7 günü açık olacak Fitcake hem doğal ve sağlıklı menüsü, hem eski tarz Kıbrıs mimarisi tarzı hem de güler yüzlü personeli ve samimi hizmet anlayışı ile Surlariçi’ne ayrı bir hava getiriyor.

Güneş: Sağlıklı insan ilkesinden hareket ederek doğal bir menü hazırladık


Aslı Sergi Güneş açılışta yaptığı konuşmada başta ailesi ve eşi olmak üzere kendisine bu zorlu süreçte destek veren, motive eden herkese teşekkür ederek, işletmenin bugüne ulaşmasında mimarından mühendisine, ustasından garsonuna, reklam ajansından teknik işleri yapan arkadaşlara da teşekkürü bir borç bildiğini kaydetti.


Açılışa gelen tüm arkadaş, dost, akraba ve sevenlere, çiçek ve mesaj gönderen tüm kişi ve kurumlara da teşekkür eden Güneş, doğal ürünleriyle, samimi ortamıyla, güler yüzlü hizmetiyle bir fark yaratacaklarına inandıklarını ve insan hayatındaki en önemli şey olan sağlık ilkesinden hareket ederek doğal ürünlerden sağlıklı bir menü hazırladıklarını da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108