banner6

Funda Arar 'Dört Mevsim' güzel

banner37

Funda Arar Girne Rocks Hotel’de sevenleriyle buluştu. Ünlü sanatçı Kıbrıs’ın sıcak havasına tedbir olsun diye modacısına özel mini kıyafet hazırlattı. Arar, 16 Ağustos’ta İstanbul Harbiye Açık Hava Tiyatrosu sahnesindeki konserde yapacağı büyük sürprizin detayını da anlattı

Funda Arar 'Dört Mevsim' güzel
banner151 banner143

Pop müziğin güçlü ismi Funda Arar, Girne Rocks Hotel’de cumartesi gecesi tek gecelik bir konser verdi. Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği konserde sanatçı sevilen şarkılarını seslendirdi. Şarkılarını bunaltıcı sıcakta rahatça seslendirebilmek için, modacısı Songül Sarpbaş’a hazırlattığı mini kıyafeti ile de dikkat çeken sanatçı, sahnede güzelliği ve sesiyle adeta devleşti.

Yoğun konser temposu içinde ünlü sanatçı 16 Ağustos Çarşamba gecesi ise İstanbul, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu sahnesinde önemli bir konsere çıkıyor. İstanbul’daki hayranları ile hasret giderecek olan sanatçı bu konserine özel bir de konsept belirledi. Konserin teması “Dört Mevsim” olacak ve sahne üzerinde şarkılarla mevsimler geçidi olacak. Sanatçı şarkılarını da bu konsepte göre sıraladı. Funda Arar, neşeli hüzünlü, coşkulu, sıcak şarkılarını mevsimlere uyarlayacak bir repertuar da hazırladı. Sahnede mevsimler çeşitli malzemelerden oluşan dekorlarla hayat bulacak.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 10:28
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104