banner6

Funda Arar sahne sanatçısı olmak hakkında konuştu: İşimiz iki saat değil

banner37

Ünlü şarkıcı Funda Arar, geçtiğimiz akşam Kıbrıs'ta sahne aldı. Konser öncesi gazeteciler ile bir araya gelen Funda Arar, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Sahne sanatçısı olmanın zor olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı Arar, "Bizim işimizin iki saatten ibaret olduğunu sanıyorlar" dedi. Arar, açıklamaları ile dikkat çekti.

Funda Arar sahne sanatçısı olmak hakkında konuştu: İşimiz iki saat değil
banner99

Girne'de bir otelde sevenleri ile bir araya gelen ünlü şarkıcı Funda Arar, sevilen şarkılarını hayranları ile seslendirdi. Funda Arar, basın mensupları ile konser öncesi sohbet etti.

"Bizim işimizin iki saatten ibaret olduğunu sanıyorlar"

Arar, "Sahne sanatçısı olmak zor bir iş. Bize zaman zaman 'Hayat size güzel' diyorlar ama bu işin zorluklarını bilmedikleri için... Bizim işimizin iki saatten ibaret olduğunu sanıyorlar" dedi.

"Sahneye hazırlanmak hiç kolay değil" diyen Arar, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Hem giyim kuşamınıza dikkat etmeniz, hem de güzel şarkılar seçmeniz ve performansınızla sizi izlemeye gelen herkesi memnun etmeniz gerekiyor. Orkestra ile yoğun provalar yapıyoruz. Bunlara bir de albüm ve stüdyo çalışmalarını, klip ve fotoğraf çekimlerini ekleyince gerçekten yorucu oluyor. Sosyal medya da artık işimizin bir parçası"

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104