Funda Arar’dan 29 Ekim kutlaması

banner37

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Funda Arar geçtiğimiz akşam Merit Park Otel’de sahne aldı

banner87
Funda Arar’dan 29 Ekim kutlaması
banner90
banner8

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı erken kutlayan Arar, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 

“Bugün 29 Ekim kutlaması yapacağız. Güzel bir konser olacağını düşünüyorum” diyen güzel yorumcu “Albüm çalışmalarım devam ediyor. En geç mart ayının başlarında albümü çıkartmayı düşünüyoruz” sözleri ile yeni albümünün müjdesini verdi.

“Hoppidi hoppidi şarkılar yapacağım”

Başarılı yorumcu muhabirlerin “Son single çalışmanız ‘Çık Aradan’ hareketli bir şarkı ve sizde klipte yaptığınız danslarla farklı bir görüntü çizdiniz. Oğlunuz Aras “Anne, niye hep ağlatan şarkılar söylüyorsun?” diye soruyordu. ‘Çık Aradan’la ilgili ne söyledi?” sorusunu, “Bu şarkıyı ve önceki albümde yer alan ‘Rum Havası’nı seviyor. Bunlar gibi hareketli şarkılardan hoşlanıyor. Aras, ‘Annecim sen acıklı şarkılar söyleyince benim kalbim acıyor’ demişti. Ben de ‘Sana özel ‘Hoppidi hoppidi’ şarkılar yapacağım’ dedim” diyerek yanıtladı.

“Sezen Aksu ‘Gidemem’i benim için yapmıştı”

Arar, “Bugüne kadar ‘Keşke ben söyleseydim’ dediğiniz şarkı var mı?” sorusuna, “Sezen Aksu’nun “Gidemem” şarkısı benim için öyledir. Onunla her karşılaştığımızda o şarkıyı söyler, ben de büyük keyif alırım. Sahnede de söylediğim zamanlar oluyor. Sezen, “Gidemem”, şarkısını benim için yapmıştı. Onu da bir albümde seslendirmek istiyorum. Bu işler tamamen kısmet.” diyerek cevap verdi.


Tuvana Büyükçınar imzalı elbisesiyle göz dolduran Arar, izleyenlere iki saat boyunca muhteşem bir gece yaşattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75