Gecenin yıldızları Bengü ve Gökhan Tepe'ydi

banner37

“Altın Kadeh Meyhaneleri” etkinliği Lord’s Palace Bella Marin’de yapıldı

Gecenin yıldızları Bengü ve Gökhan Tepe'ydi
banner8

Kıbrıs Rakı Festivali’nin bu yıl Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda gerçekleştirdiği Altın Kadeh Meyhaneleri, rakı tutkunlarını cumartesi akşamı Girne’de bir araya getirdi.

banner134


Altın Kadeh Meyhaneleri’nin açılışı için sahne alan Bengü ve Gökhan Tepe, Lord’s Palace Bella Marin’in eşsiz atmosferindeki muhteşem performansları ile göz doldurdu. Rakı severler lezzet, muhabbet ve müzikle dopdolu altın gibi bir gece yaşadı.


Gecenin en güzel dakikaları ise Bengü ve Gökhan Tepe’nin aynı sahneyi paylaştığı ve üç parçada düet yaptığı tadına doyulmaz performansları oldu.


Sahnedeki müthiş enerjileri ile önce “Elveda Meyhaneci” diyen ikili, ardından “Güzeller İçinden” parçası ile devam etti. Gecenin final şarkısında ise bestesi Gökhan Tepe’ye ait, Bengü’nün son albümünün dillerden düşmeyen parçası “Kuzum”u birlikte seslendiren ikili, rakı severleri coşturdu. Son üç şarkıda doyasıya dans eden konuklar, ikiliye hep birlikte eşlik ederek dev bir koro oluşturdu.


Şanslı sosyal medya kullanıcıları da gecedeydi

 

Altın Kadeh Meyhaneleri’nin açılış konserine özel olarak düzenlediği keyifli sosyal medya kampanyaları kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gördü.


Bu kampanyalara katılarak davetiye kazanan şanslı dört sosyal medya kullanıcısı etkinliğe katılarak gecenin tadını çıkardı. Bengü ve Gökhan Tepe’nin en sevdiği rakı mezesini doğru tahmin edenler arasından yapılan çekilişle belirlenen iki kişi ise konser öncesinde Bengü ve Gökhan Tepe ile tanıştı.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88