Gelin, görün, gülün, kandırılmayın!

banner37

“Çift'lik Bank-Tosun Firarda” filminin yönetmeni Koç, izleyicilere çağrı yaptı:

Gelin, görün, gülün, kandırılmayın!
banner87

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen ve Hollywood filmlerini aratmayacak senaryoyla birçok insanın mağdur olmasına sebep olan Çiftlik Bank skandalını mizahi dille anlatan sinema filmi “Çift'lik Bank-Tosun Firarda” geliyor...

Skandalın perde arkasını izleyicilere göstererek halkı bilinçlendirmeyi amaçladıkların altını çizen filmin yapımcı ve yönetmeni İsmail Hakkı Koç, “Bu sinema filmiyle izleyiciye gelin, görün, gülün ama bu tarz tuzaklara bir daha düşmeyin mesajını vermek istiyoruz” dedi.

Pis Yedili'nin Orço'su Burak Alkaş'ın baş rolünde olduğu, Fercan Bay, Tayfun Sav, Vahdet Çakar, Murat Övüç, Yaşar Şengül, gibi isimlerin rol aldığı film vizyon öncesi düzenlenecek özel gösterimde Çiftlik Bank mağdurlarıyla izlenecek.

Çekimleri İstanbul, Kıbrıs ve Miami'de gerçekleşen ve yılın komedisi olmaya aday olan “Çift'lik Bank-Tosun Firarda” 16 Kasım'da vizyona giriyor.

“Çiftlik Bank” ile 130 bin kişiyi dolandırarak yurt dışına kaçan Tosun ve akıl hocası Cenk'in skandalını anlatan “Çift'lik Bank - Tosun Firarda”nın dağıtımcılığını Özen Film yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER