banner6

Gelinlikte özel tasarım ince detay

banner37

Alisse nuerA Gelinlik, Kuzey Kıbrıs’taki üretim ağını genişletmeye hazırlanıyor

Gelinlikte özel tasarım ince detay
banner151 banner143

Alisse nuerA Gelinlik, üç yıldır Kıbrıs'ta da hizmet veriyor. Özel tasarımın ince detaylarını ülkemizde kurdukları atölye ve İstanbul’daki ana atölyeyle koordineli çalışarak uygulayan firma, sadece kendi ürettiği gelinlikleri satışa sunuyor.

Alisse nuerA Gelinlik mağazası yöneticisi Ferdiye Gence Yatmaz, dünya geneline yayılmakta olan markanın geniş kapsamlı ve yurtdışından ithal edilen birinci kalite malzemeyle üretim ağını Kuzey Kıbrıs'ta da büyüteceklerini söyledi. Yatmaz, ülkemizde ikinci mağazalarını açmaya hazırlandıklarını belirtti.

Yatmaz, modern, şık, hesaplı gelinlikleri Kıbrıs'ın gelin adaylarının beğenisine sunduklarını ifade ederek her müşteriyle ayrı ayrı ilgilendiklerini söyledi. Gelinliklerinde Türkiye fiyatlarının uygulandığını vurgulayan yatmaz, her gelinin özel olması için çalıştıklarını belirtti.

Ferdiye Gence Yatmaz, bir kadın için gelinliğin en büyük hayal olduğunu bu nedenle kendilerinin bu hayali kusursuz şekilde hayata geçirmek için uğraştıklarını söyledi.

Yatmaz, “Firma olarak Türkiye ile Kıbrıs mağazalarımızın tek yetkili satış noktalarıyız. Kendi üretimimizi kendimiz yaptığımız için fiyatlarımızı biz belirliyoruz. Türkiye ile Kıbrıs'taki mağazalarımızda ortak etiket fiyatı var. Bu sistemde çalışan ilk firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayım” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 10:27
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104