banner6

Gigi Hadid sosyal medyadaki Twitter hesabını sildi

banner37

Gigi Hadid, Twitter hesabını sildi: Nefret ve bağnazlığın çöplüğü!

Gigi Hadid sosyal medyadaki Twitter hesabını sildi
banner99

Ünlü model Gigi Hadid, Elon Musk’ın satın almasının ardından Twitter’ı bıraktığını duyurdu. Hesabını silen Hadid, "Twitter, yeni yönetimiyle git gide daha fazla nefret ve bağnazlığın çöplüğü haline geliyor" ifadelerini kullandı

Elon Musk ve Twitter'ın eski patronları arasında nisan ayından beri devam eden çekişmeli satış anlaşması, geçen haftalarda sonuçlanmıştı. Olaylar, tarafların mahkemelik olmasıyla başka bir boyuta taşınmış ve birçok kişi Musk'ın platformu satın almayacağını düşünmeye başlamıştı.

Elon Musk ise mahkemeden önce davranmış ve imzayı atarak Twitter'ın resmen sahibi olmuştu. İş insanı, satın almanın gerçekleşmesinden kısa bir süre sonra da 'Mavi tik' yani onaylanmış/doğrulanmış hesaplardan 8 dolar ücret alınacağını duyurmuş ve yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

TWITTER HESABINI SİLDİ

Bir süredir dünya gündemini meşgul eden bu olayların ardından Gigi Hadid, Twitter hesabını sildi. 27 yaşındaki model, Instagram üzerinden yaptığı duyuruda, insan hakları birimi üyeleri de dahil olmak üzere Twitter'daki toplu işten çıkarmalar nedeniyle hesabını kapattığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2022, 17:49
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104