Girne'de MFÖ fırtınası esti

banner37

Ülkemizde sahne alan Mazhar Fuat Özkan üçlüsü, aralarında ünlü isimlerin de olduğu dinleyicilere müzik ziyafeti çekti.  Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan MFÖ, uzun yıllardan sonra ilk kez Kıbrıs’ta otel konserine çıktı.

Girne'de MFÖ fırtınası esti
banner90
banner8

Konser öncesinde, hastalığı nedeniyle Kıbrıs’a gelemeyen Mehmet Ali Erbil’in yerine Yavuz Seçkin sahneye çıktı.

Uzun yıllardan sonra Kıbrıs’ta ilk kez otel konserinde sahne alan Mazhar Fuat Özkan üçlüsü, dinleyicilere müzik ziyafeti çekti. Yoğun konser maratonu arasında, Girne’de tek gecelik bir konser veren MFÖ’yü dinlemeye gelenler arasında ünlü isimler de vardı.

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem ile eşi Cihan Yöntem, Tarık Ünlüoğlu ile eşi Gülenay Kalkan, tiyatro sanatçısı Yücel Ertem, Miss Turkey 2010 güzeli Gizem Memiç ve ünlü sanatçı Nil Burak’da MFÖ’yü dinleyenler arasındaydı.

banner134

MFÖ grubunun üyesi Fuat Güner, konser öncesi yapılan röportajda yoğun bir konser programları olduğunu belirterek, “Kıbrıs konserimizden sonra daha yedi tane daha konser var. Ardından da yurt dışı konserlerine ağırlık vereceğiz” dedi. Yıllara meydan okuyan Fuat Güner, yoğun konser programına ayak uydurmak ve sağlıklı kalmak için kendisinin haftada üç kez pilates yaptığını söyledi.

Mehmet Ali hastalandı yerine Yavuz Seçkin geldi…


Geçtiğimiz günlerde Girne Rocks Hotel’de sahne alan Mehmet Ali Erbil, rahatsızlığı nedeniyle sahneye tekerlekli sandalye ile çıkmak zorunda kalmıştı. Bu haftada Rocks Hotel’de sahne almaya hazırlanan Mehmet Ali Erbil, rahatsızlığı nedeniyle Kıbrıs’a gelemedi. Yerine ise Yavuz Seçkin sahne aldı.

Mehmet Ali Erbil’in yokluğunu aratmayan ünlü komedyen yaptığı taklitler ve esprileri ile izleyenlerini kahkahaya boğdu. Sahneye Erol Evgin taklidi ile çıkan sanatçı büyük alkış aldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75