Girne’den bir yıldız doğuyor!

banner37

Girne’den bir yıldız doğuyor!
banner90
banner8

Uzun yıllardır Greylight olarak bilinen ülkemizin sevilenDJ’lerinden Münevver Oshan, yepyeni bir proje iledinleyicilerini şaşırtmaya hazırlanıyor.

Münevver, bu kez kendi adı ile çıkardığı teklisini Kıbrıs, Türkiye ve tüm dünyadaki dijital platformlardan yayınlarken, DJ’lik kariyerinin yanına soistliği de altın harflerle yazdı.

Münevver’in “Mesele” adlı teklisinde de yine ülkemizinyetiştirdiği sanatçılardan Emre Pehlivan’ın imzası bulunmakta. Uzun bir sessizlik sonrası yaptığı çalışmalarla adından yeniden, sıkça bahsettiren Pehlivan, bu çalışmayı da Münevver ile birliktehazırladıklarını ve düat tarzında birlikte seslendireceklerinipaylaştı.

 DJ’lik kariyerinden sonra yepyeni bir konsept ile sevenlerininkarşısına çıkacak olan Münevver, bu alanda çalışmalarınadevam edeceğinin ve “Mesele”nin ardından hız kesmeden yeniprojelerle dinleyicileri ile buluşmaya devam edeceğininmüjdesini verdi.

Uzun bir çalışma sonucunda video klibi ile birlikte yayınlananMesele’nin klip çekimlerinde de yine ülkemizden bir imza var. Klibin kareografisinde ise başarılı dansçımız Mine Osmanoğulları yer alırken, klibin yönetmenliğini Olgaç Ökeüstlendi.

Münevver, “Mesele”nin özellikle Kıbrıs ve Türkiye piyasalarında ses getireceğine inanarak, bu tarzın iddialı birörneğine imza attıklarını vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75