banner6

Gizem Akbil 'Zamanı Geldi' yi tanıttı

banner37

Ülkemizin genç kuşak müzisyenleri arasında olan ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Gizem Akbil, uzun süredir uğraştığı ilk solo albümü “Zamanı Geldi” yi tanıttı.

Gizem Akbil 'Zamanı Geldi' yi tanıttı
banner99

Murat OBENLER

Mekhan Cafe Restoran’da gerçekleşen tanıtım gecesine Akbil’in ailesi, sevenleri ve hayranları katıldı. Gizem Akbil’in yanı sıra albüm sponsoru SAYTEV adına Mehmet Saydam ve albümün prodüktörü Çağıl İşgüzar’ın konuşma yaptığı gecede, Akbil özel orkestrası eşliğinde albümdeki 7 şarkıyı da sevenleriyle paylaştı.

Gizem Akbil, “Daha önce defalarca sahneye çıkmış olmama rağmen şu an yaşadığım heyecan bambaşka. Albüm sürecinde yanımda olan aileme, dostlarıma, prodüktörüm Çağıl İşgüzar’a sponsorlarıma ve emeği geçen tüm müzisyen dostlarıma sonsuz teşekkürler” dedi. Akbil, konuşma yaparken gözyaşlarına da hakim olamadı.

Güçlü orkestra eşliğindeki sahneyle unutulmaz bir gece

Çağıl İşgüzar, Reyhan Yalovalı, Mertcan Kıranda, Yusuf Çerkez, Cahit Kutrafalı ve Yusuf Erhan Binici’den oluşan güçlü müzisyen kadrosuyla albümdeki eserleri tek tek seslendiren Akbil’in hem şarkıları hem de sahne performansı beğeni topladı.

Akbil’in şarkıları 2018 yılında Kıbrıs’taki sahnelerde bol bol dinlenecek izlenimi verdi.

İlk albümünü sevenleriyle paylaştığı gecede oldukça heyecanlı olduğu gözlemlenen Akbil’in mutluluğu da heyecanı kadar görünürdü.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2017, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104