banner6

Gizem Tuncer yürek hoplattı...

banner37

Gizem Tuncer yürek hoplattı...
banner99

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer, sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor. Şarkı çalışmaları sürecinde diyet ve spor ile toplamda 40 kilo vererek 90 kilodan 50 kiloya düşen Gizem Tuncer'in sosyal medyada paylaştığı cesur pozları oldukça konuşuldu.

90 kilodan 50 kiloya düştü!

banner134

Zayıflama sürecini anlatan Gizem Tuncer, bir ay boyunca günde üç öğün yumurta yediğini ve her gün bir saat koştuğunu ifade etmişti. Bu şekilde son bir ayda 10 kilo verdiğini belirten Tuncer yeni görüntüsünden oldukça memnun olduğunu da ifadelerine ekledi.

Türk halk müziğinin en ünlü sanatçıları arasında olan Mahmut Tuncer'in kızı olan Gizem Tuncer, "gizem" kullanıcı adı ile Instagram'da paylaşım yapıyor.

Oyunculuk eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde Tiyatro bölümünde tamamlayan Gizem Tuncer'in cesur pozları dikkat çekti.

Gizem Tuncer Hakkında

1992 Muğla, Bodrum doğumlu Gizem Tuncer 29 yaşındadır. Mahmut Tuncer ile Işıl Tuncer'in kızı olan Gizem Tuncer Sadri Alışık Tiyatrosu'nda Kerem Alışık'tan özel oyunculuk dersleri aldı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi alan Tuncer, lise eğitimi almaya devam ettiği sırada Erol Sayan'dan nota, usul ve nazariyat dersleri de aldı ve Erol Sayan'ın son öğrencisi oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88