banner6

Göğüs dekolteli elbisesi göz kamaştırdı

banner37

Ünlü sanatçı Seda Sayan, bayram konseri için Girne Rocks Hotel’de sahneye çıktı. Adeta “Seda Sayan Show” tadında geçen konserde ünlü sanatçı, göğüs dekolteli kıyafetiyle dikkat çekti

Göğüs dekolteli elbisesi göz kamaştırdı
banner151 banner143

Seda Sayan’dan önce Mehmet Ali Erbil önce kızı Yasmin’le sahne aldı. Baba-kızın şovunun ardından Erbil, yedi yıl evli kalıp, 21 yıl önce boşandığı ikinci eşi Nergis Kumbasar’la sahnede dans etti.

 

Mehmet Ali Erbil’le sahneye çıktılar


Kurban Bayramı’nda Kıbrıs’ta ünlü sanatçıların konserleri içinde en dikkat çeken Seda Sayan oldu. Ünlü sanatçı Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkarken sahnede ünlüler geçidi vardı. Seda Sayan’dan önce sahneye çıkarak gecenin şovunu yapan Mehmet Ali Erbil’in sürpriz misafirleri oldu.


Yedi yıl evli kaldığı ve bundan 21 yıl önce boşandığı eşi Nergis Kumbasar ve kızları Yasmin onu izlemeye gelenler arasındaydı. Mali, sahneye önce kızı Yasmin’i aldı ve baba-kız birbirlerine sarılıp şarkılar söyleyerek adeta gövde gösterisi yaptı.

 

İki numaralı eşle dans


Mehmet Ali Erbil hızını alamadı ve bu kez Yasmin’in de annesi olan 21 yıl önce boşandığı ikinci eşi Nergis Kumbasar’la sahneye çıktı. Tiyatro sanatçısı Tarık Ünlüoğlu’nun söylediği romantik şarkı eşliğinde dans eden eski karı kocanın neşesine diyecek yoktu.


Yakında aynı reklam filminde de karı koca rolünü oynayacak Erbil ve Nergis Kumbasar adeta evli oldukları yılları yad etti.

 

Seda söyledi, Didem oynadı


Girne Rocks Hotel’in bayram konseri sanatçısı ise Seda Sayan’dı. Ünlü sanatçı tek gecelik konserinde sahneye çıktı ve adeta “Seda Sayan Show” yaptı. Nur Yerlitaş imzalı, göğüs dekolteli kıyafetiyle sahneye çıkan ünlü sanatçı şarkılarıyla coşturdu.


Kendisini izlemeye gelenler arasındaki ünlü sanatçı dostları ve arkadaşlarıyla yakından ilgilenen sanatçı, şarkılarını onlarla birlikte söylemeyi ihmal etmedi. Tiyatro sanatçısı Oya Başar’ın kucağına oturan Seda Sayan, modacı Nur Yerlitaş’la da şarkı söyledi. Seda Sayan’ın sahnesine çıkan son ünlü isim ise Oryantal Didem oldu.


Ünlü oryantal, Seda Sayan şarkı söylerken şarkısına eşlik ederek izleyenleri büyüledi. Seda Sayan’ı izleyenler arasında Oya Başar, Emel Müftüoğlu, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan, Nur Yerlitaş vardı.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2017, 11:17
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104