banner6

Gökçe Kırgız “Köz” şarkısı ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor

banner37

Santçı Gökçe Kırgız, aranjesini Zeynep Akın’ın yaptığı, Oben Akın imzalı “Köz" şarkısı ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor

Gökçe Kırgız “Köz” şarkısı ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor
banner150 banner150 banner151

Santçı Gökçe Kırgız, aranjesini Zeynep Akın’ın yaptığı, Oben Akın imzalı “Köz" şarkısı ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Gökçe,"Bu şarkıyı özellikle aşk acısını en derinden hissettiğim bir dönemde stüdyoda okudum. Herkes aşk acısı çekmiştir. Böyle ruh hallerinde destekçimiz her zaman şarkılar olmuştur. Ben de bu şarkıyı en iyi şekilde yorumlayarak; kalplerinize bir köz bırakmak istedim. Umarım sizlere uzun yıllar boyunca kalbinizi teselli edebileceğiniz kalıcı bir şarkı bırakabilmişimdir." diyerek şarkının büyüklüğüne de vurgu yapmış oldu.

Klip İçin Özel Kamera

Video klibin yönetmenliğini Ecem Gündoğdu, görüntü yönetmeni ise Veli Kuzlu üstlendi. Klip Polenezköy'de Yako house da çekildi. Gökçe Kırgız "Köz klibi için yurtdışından özel Alexa LF getirdik. Bu kamerayı Jennifer Lopez, Maluma, Shakira gibi dünya starları kullanıyor. Türkiye'de bu kamerayı ilk kullananlardan birisi olmak ben ayrıca mutlu etti” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2021, 13:43
banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110