Göksel, Avrupa sokaklarında 

banner37

Sanatçı Göksel, kasım ayının ikinci haftasında Belçika ve Hollanda'da üç gün üst üste verdiği konserleriyle gurbetçilerle hasret giderdi

Göksel, Avrupa sokaklarında 
banner90
banner8

Avrupa Turnesi'nin ilk ayağını 15-16-17 Kasım'da gerçekleştiren sanatçı, Belçika Gent'te bulunan Handelsbeurs ve bir sonraki akşam C-Mine mekanlarında şarkılarını seslendirirken, cumartesi akşamı Hollanda Amsterdam'da Podium Mozailek 'te 3 günlük maratonunu dillerden düşmeyen şarkıları ile sonlandırdı.

Konser temposundan arta kalan vakitlerde Belçika ve Hollanda'yı gezmeyi de ihmal etmeyen sanatçı, Avrupa sokaklarında çekilen görsellerini sosyal medya hesabından paylaşarak, “Alır gider beni sarı rüzgarlarıyla sonbahar... Gent’te mis gibi bir günden sonra, bu akşamki konserin harika geçeceğini hissediyorum. Bu aralar konserler de, gittiğim şehirler de beni sarhoş ediyor'' notunu düştü.

banner134

Konserlerine ara vermeden devam eden sanatçı, aralık ayında Avrupa Turnesi'nin ikinci ayağını gerçekleştirecek. 8 Aralık Cumartesi akşamı Hollanda Den Haag'da bulunan Zuiderstrandtheather ve 9 Aralık Pazar akşamı Almanya Köln'de bulunan Club Volta Köln'de sevenleriyle buluşacak.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 09:59
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75