banner6

Göksun: Son haftalara bırakmayacağız

banner37

GAÜ Çetinkaya ile bu akşam kritik bir derbiye çıkacak olan Gençlik Gücü'nde hazırlıklar tamamlandı ve maç saati beklemeye başlandı

Göksun: Son haftalara bırakmayacağız
banner150

banner150 banner150

Levent TEZEL

Gençlik Gücü Antrenörü Niyazi Göksun, amaçlarının ligde bir an önce rahat etmek olduğunu ve bunu son haftalara bırakmadan önlerindeki 2-3 hafta içinde gerçekleştirmek istediklerini ifade etti.

"Hedef galibiyet o olmazsa bir puan da iyidir"

Göksun, GAÜ Çetinkaya'da akılların Çarşamba günü oynanacak olan kupa maçında olsa da rakiplerinin güçlü ve dikkat edilmesi gereken isimlere sahip olduğunu ve önlemlerini de buna göre alacaklarını kaydetti. Göksun, Çetinkaya karşısında hedeflerinin galibiyet olduğunu, eğer bunu gerçekleştirememeleri halinde kendileri için 1 puanın da kötü olmayacağını belirtti.

"Eksiklerimiz var ama futbolcularıma güveniyorum"

Göksun zorlu Çetinkaya maçı öncesinde kadro olarak bazı sıkıntıları olduğunu da söyledi. Göksun, Uğur'un dizindeki sakatlık nedeniyle bu maçta forma giymesinin zor olduğunu, dört sarı kartlı Hüseyin Taşçı'nın da kadroda olmayacağını, uzun zamandan beri sakat sakat oynayan Debola'nın durumuna ise maç saatinde bakacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104