'Görümce'nin galası yapıldı

banner37

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği film, gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi ele alıyor

'Görümce'nin galası yapıldı
banner99

BKM Film'in yapımını üstlendiği gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi bir dille ele alan komedi yapımı “Görümce” filminin galası gerçekleşti.

“Görümce” filminin Kanyon Cinemaximum'da gerçekleşen galasında konuşan yönetmen Kıvanç Baruönü,  “Yaklaşık 6 aydan bu yana ön hazırlığıydı, senaryosuydu, çekimiydi derken, tatlı bir heyecanın sonundayız. Umarım beğenilir” dedi.

banner134
 Filmin hem senaristliğini yapan hem de başrollerinden birini canlandıran Gupse Özay ise, “Film çok komik. Yönetmenimiz çok iyiydi. Eğlendik, ben çok heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

İsminin "Görümce" olmasına rağmen filmin ana konusunun görümce olmak istemeyen kardeşin çabaları olduğunu ifade eden Buğra Gülsoy, filmde damat olarak evlenip evlenemeyeceğini, film izlendiğinde görüleceğini kaydetti.

Filmde oynamanın kendisi için onur olduğunu söyleyen Danilo Zanna ise filmin çok güzel olduğunun farkında olduklarını ve insanların da seveceğini umduğunu söyledi. Filmin oyuncu kadrosunda Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece ile birlikte Özlem Tokarslan, İnci Pars, Özlem Öçalmaz, Dilşah Demir, Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Gürkan Akhanlı, Alp Tuğhan, Anıl Tetik ve Fatih Özkan bulunuyor.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2016, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75