banner6

Gülben, yüzüğünü hediye etti

banner37

Gülben Ergen, Tekirdağ Hayrabolu’da Ayçiçeği Festivali’nde sahneye çıktı. 20 bin kişinin geldiği konsere çevre ilçelerden de gelenler oldu. Gülben konserinde adeta Roman Gecesi yaptı. En güzel Roman dansı yapan kadına ise yüzüğünü hediye etti

Gülben, yüzüğünü hediye etti
banner151 banner143

Gelinlik tarzı beyaz kıyafetle sahneye çıkan sanatçı, sevilen şarkılarını seslendirdi. Ancak konser boyunca Hayrabolulularla Trakya şivesiyle muhabbete giren sanatçı geceyi bir anda Roman Gecesine çevirdi.

Hayrabolulu üç genç kızı sahneye çıkartan sanatçı, küçük bir roman dansı yarışması yaptı. Danslarını beğenmediği gençlere orkestra elemanları ile roman dansı dersi veren sanatçı büyük beğeni topladı. Sanatçı daha sonra sahneye çıkarttığı Özlem adlı roman kadına, Roman dansı yapmasını istedi. Roman dansını başarılı bir şekilde oynayan üç çocuk annesi Özlem hanıma parmağındaki yüzüğü hediye eden Gülben, “İşte Roman dansı budur. Helal olsun sana” dedi.

Konser sırasında seyircilere yakın olmak için aralarına da giren sanatçı bir ara cep telefonunu eline alıp olduğu yerden twitter hesabından canlı yayın yaptı. Şarkısının bir bölümünü canlı yayında söyleyen sanatçı konserinden büyük keyif aldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 10:52
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104