“Güldür Güldür Show” izlenme rekoru kırdı

banner37

Dorana Turizm ve İnax Medya’nın organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Güldür Güldür Show ekibi KKTC’de izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı

“Güldür Güldür Show” izlenme rekoru kırdı
banner90
banner8

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Güldür Güldür Show, 13 Eylül Cuma akşamı Girne Amfi Tiyatro’da kahkaha dolu skeçleri ve sevilen kadrosu ile KKTC seyircisiyle buluşarak izleyicilere eğlence dolu bir gece yaşattı.


Küçük büyük tüm izleyicilerin beğenisini toplayan, Türkiye’nin fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show, Girne Amfi Tiyatro’yu dolduran izleyicilerin büyük takdirini topladı.


Yayınlandığı her bölümüyle kahkaha fırtınası estiren Güldür Güldür Show’un ekranların en sevilen kahramanlarının en sevilen skeçleriyle oluşan gösterisi izleyicileri gülmekten kırdı geçirdi.


Ali Sunal’ın sunuculuğunu üstlendiği Güldür Güldür Show, güçlü oyuncu kadrosu, olumlu enerjisi ve fenomen tipleri ile yıllardır sahnelerde olmaya devam ediyor. Güldür Güldür Show etkinliğinin duyurusu, reklamı ve bilet satışları başlar başlamaz halkın büyük ilgisini çekti.


banner134
Güldür Güldür Show ana sponsorluğunu üstlenen Near East Bank Pazarlama Müdürü Timuçin Samancıoğlu yaptığı açıklamada, Güldür Güldür Show’u ilk kez KKTC’deki izleyicilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.


Samancıoğlu, çağdaş sanatın KKTC’deki en önemli destekçilerinden biri olduklarını belirterek, sanatın daha da yaygınlaşması hedefiyle çeşitli alanlarda kültür ve sanat etkinlikleri gerçekleştirdiklerini söyledi.


Near East Bank’ın sunduğu bankacılık ürünlerinin yanı sıra toplumun ilerlemesine yönelik tiyatro, çağdaş sanat gibi birçok sanat alanına yatırım yaparak geniş vizyonlu bir banka olduklarının altını çizdi.


Near East Bank, yıllardır kârlılıkla sürdürdüğü kültür-sanat projeleriyle sanatı geniş kitlelere ulaştırıyor, yaratıcılığı ve eleştirel bakışı yaygınlaştırmayı amaçlıyor. 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75