Gülşah Saraçoğlu derin yırtmaçlı elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti

banner37

Gülşah Saraçoğlu derin yırtmaçlı elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti
banner8

Modacı Gülşah Saraçoğlu geçen akşam yakın bir arkadaşının düğününe katıldı. Sosyal medya sayfasından geceden fotoğraflar paylaşan Gülşah Saraçoğlu, derin yırtmaçlı elbisesiyle gözleri üzerine çekti.                               

Geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Doya Doya Moda’ isimli programda jüri üyeliği yapan Gülşah Saraçoğlu, ekranlarında uzak kaldığı süre zarfında, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeyi başarıyor.                                  

Aşk hayatında bir türlü yüzü gülmeyen ve eski sevgilisiyle geçtiğimiz aylarda dördüncü kez ayrıldığını duyuran Gülşah Saraçoğlu, geçen akşam yakın bir arkadaşının düğün törenine katıldı                    

banner134

Birçok ünlü isme tasarladığı kostümlerle adından söz ettiren Gülşah Saraçoğlu, dün akşam katıldığı düğün törenine damga vurdu.

Uzun pembe bir elbise tercih eden Gülşah Saraçoğlu, derin bacak yırtmacıyla dikkatleri üzerine çekti.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Gülşah Saraçoğlu'nun sosyal medya sayfasında yaklaşık olarak 2 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

Gülşah Saraçoğlu, bir dönem iş insanı Gökhan Göz ile birliktelik yaşıyordu, Saraçoğlu, daha sonra ihanete uğradığını açıklayarak Göz ile olan ilişkisini bitirdiğini açıklamıştı.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75